اجرای عملیات بهسازی فضاهای رها شده در منطقه

شهردار منطقه یک کرمان عنوان کرد:


اجرای عملیات بهسازی فضاهای رها شده در منطقهسرویس خبر: اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان
شهردار منطقه یک کرمان با بیان اینکه در راستای به‌سازی محیط‌های شهری به دنبال آن هستیم تا فضاهای رها شده و بلااستفاده در سطح منطقه را بازسازی کرده و به آنها جانی تازه ببخشیم، گفت: اعتباری به این امر اختصاص داده شده تا با کمترین هزینه، فضاهای بی‌روح را زنده کنیم.
رضا خیاط‌زاده در ادامه افزود: در هفت ماه اول امسال، ۱۰ هزار و ۸۹۴ متر طول جدول‌گذاری،۲هزار و ۳۷۷ مترمربع عملیات کف سازی، ۳۸ هزار و ۹۵۰ مترمربع روکش آسفالت و ۱۲۷ هزار و ۱۶۶ مترمربع زیرسازی معابر درسطح منطقه یک انجام شده است.
وی افزود: در مدت زمان یاد شده هم‌چنین ۶۵۰ مترمربع اصلاح هندسی در راستای تسریع در عبور و مرور خودروها و کاهش ترافیک انجام شده است.
شهردار منطقه یک در بخش دیگری از صحبت‌های خود، اولویت اصلی منطقه یک در شش ماهه اول امسال را بهره‌برداری از پل شهید بهشتی عنوان کرد و گفت: خوشبختانه با همت و همکاری سایر واحدهای شهرداری، این پل به بهره‌برداری رسید.
خیاط‌زاده با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تا کنون دو المان در پارک ریاضیات و بوستان مشاهیر نصب شده است، خاطرنشان کرد: در صورت نیاز، المان و سردیس‌های جدید طراحی و در فضاهایی مناسب نصب خواهد شد.

نجمه ابراهیمی‌نژاد


 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۰۱۰۰.jpg
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۰۹۹.jpg
JoomlaWorks "Simple Image Gallery Pro" Plugin (v۳.۱.۰) ends here

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات