مهندس مهدلو شهردار زرند در دیدار شهروندان شهرک شهید باهنر : باید راههای اتصالی و شریانهای اصلی شهر را شناسائی و در راستای اتصالات شهرکها به شهرگام برداریم.

مهندس مهدلو شهردار زرند در دیدار شهروندان شهرک شهید باهنر : باید راههای اتصالی و شریانهای اصلی شهر را شناسائی و در راستای اتصالات شهرکها به شهرگام برداریم.

بنا به دعوت شهروندان ساکن شهرک شهید باهنر مهندس مهدلو شهردار ،مهندس ایرج رحمانی رئیس و اعضاء شورای شهر و معاونین شهردار با حضور در این منطقه به بررسی مسائل و مشکلات شهروندان نمودند .

مهندس رحمانی رئیس شورای شهر زرند از مشکلات اساسی شهرکهای اقماری گفت و با اعلام اینکه در طی چند سال گذشته این شهرک از مجموعه خدمات شهرجدا بوده است گفت: از برنامه های شورای دوره چهارم بازنگری طرح جامع شهری و الحاق شهرک ها و بعضی از مناطق به این مجموعه بوده است .

رئیس شورای شهر زرند به مشکل آسفالت شهر زرند نیز اشاره کرد و گفت: برای زیبا سازی و روان سازی ترافیک شهری بیش از ۳میلیون متر مربع آسفالت نیاز داریم که تامین این مقدار آسفالت برای شهرداری بسیار مشکل می باشد ولی تمام سعی خود را برای اجرای موفق ان بکار خواهیم بست.

وی گفت: اولویت داشتن معبر با ترافیک بالا،وجود مدرسه، شریان اصلی بودن از مهمترین دلایل آسفالت معابر می باشد که خوشبختانه با همکاری های خوب و تلاش های مجموعه شهرداری بیش از ۱۳۵هزار متر مربع از این امر محقق شده است .

وی در پایان از پیگیری جهت ایجاد یک مجتمع فرهنگی ,اجتماعی در شهرک شهید باهنر خبر داد .

مهندس مهدلو شهردار زرند نیز از سعی شهرداری برای الحاق شهرکها به مجموعه شهر گفت و ضمن قدردانی از تلاشهای فرماندار ،نماینده و اعضاء شورا این امر را یک اتفاق میمون و مبارک برای شهرکهای اقماری خارج از محدوده دانست .

شهردار زرند با اعلام اینکه باید راههای اتصالی و شریانهای اصلی شهر را شناسائی و در راستای اتصالات شهرکها به شهر گام برداریم گفت:یکی از مهمترین برنامه های شهرداری در این شهرک تعریف یک راه اصلی به صورت بلوار بین دو شهرک سید الشهداء و شهید باهنر می باشد که تا کنون بیش از ۳۰درصد زیر سازی آن با پخش ۱۰۰۰کامیون شن به انجام رسیده است .

وی به برنامه های اصلاحی شهرداری در زمینه عمرانی نیز اشاره کرد و گفت: ترمیم جداول،لکه گیری های اساسی شهر ,گل کاری های زیبا و ایجاد فضاهای شاد و بانشاط از برنامه هائیست که شهرداری به دنبال اجرائی کردن آن می باشد .

وی در ادامه به مشکل نقدینگی شهرداری ها اشاره و با اعلام این موضوع که شهرداری بیش از ۱۳میلیارد تومان از شهروندان طلبکار می باشد گفت:اگر تعامل دوطرفه بیش شهروندان و شهرداری به وجود آید می توانیم بسیاری از مشکلات شهر زرند را به بهترین نحو ممکن حل و فصل نمائیم .

وی از شهرداری به عنوان یک خانواده بزرگ نام برد که هر گونه مسئله اقتصادی بر فعالیتهای آن تاثیر خواهد گذاشت واظهار داشت:با تمام مشکلاتی که شهرداری با آن درگیر می باشد اما به جرات می توان گفت که فعالیتهای شهرداری متوقف نشده است و این نهاد همچنان به راه خود که خدمت به شهروندان است ادامه میدهد.

وی در خصوص دریافت دوباره پول آسفالت از شهروندان نیزگفت:متاسفانه در طی سالهای گذشته افرادی بوده اند که به هر دلیلی پول اسفالت خودرا پرداخت نکرده اند و من به عنوان نماینده شهروندان اجازه نخواهم داد حق سایر شهروندان در این خصوص ضایع شود .

منتخب شورای شهر زرند در ادامه با اعلام اینکه این نوید را به شهروندان می دهیم که در راستای رفع مشکلات شهرو شهروندان از هیچ کوششی دریغ نکنیم .

شایان ذکر است ایجاد فضای سبز،لکه گیری معابر ،آسفالت و ... از موارد درخواستی شهروندان ساکن این منطقه بود .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات