بازدید دکتر حسین امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان به همراه حبیب الله خنجری فرماندار زرند از پروژه های عمرانی شهرداری زرند.

بازدید دکتر حسین امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان به همراه حبیب الله خنجری فرماندار زرند از پروژه های عمرانی شهرداری زرند.

دکتر حسین امیری بهمراه حبیب الله خنجری فرماندار زرند از پروژه های عمرانی شهرداری زرند بازدید واز نزدیک در جریان فعالیت های این نهاد قرار گرفت.

دکتر امیری وهیئت همراه ضمن بازدید از روند اسفالت ۱۳۰ هزارمعابر شهر زرند این امر را یک اتفاق خوب برای شهر زرند دانست وگفت:مهندس مهدلو شهردار و اعضای شورای شهر زرند نشان داده اند که به دنبال ساختن شهر و رساندن آن به روزهای خوب می باشند.

نماینده مردم زرند از محل تخلیه باکسهای پل راه آهن بازدید و در خصوص تسریع در نصب و راه اندازی باند دوم این بلوار قول مساعد داد.

دکترحسین امیری در ادامه از روند ساخت بوستانهای فرهنگیان و کهن بازدید کرد.

مهندس مهدلو شهردار زرند در توضیح ساخت بوستان کهن گفت:در ساخت این مجموعه سعی شده است از ظرفیت بالای شهرستان در زمینه دیرینه شناسی و ذغالسنگ بهره ببریم و تمامی وسائل و تجهیزاتی که در این محل نصب میشوند به روزهای گذشته زرند اشاره دارد.

وی ساخت مجسمه دایناسورها و موزه دیرینه شناسی را از دیگر اقدامات در این بوستان دانست و افزود: بلندترین مجسمه حیوانات ماقبل تاریخ به طول ۶ متر و کوچکترین آنها که به حالت پرواز می باشد به طول یک و نیم متر در این بوستان نصب خواهد شد.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی در ادامه از روند جدول گذاری بلوار ورودی شهر از سمت رفسنجان بازدید کردو در خصوص راه اندازی سیستم روشنایی این بلوار با مدیر کل برق شمال استان مذاکره کرد.

دکتر امیری در پایان این بازدید ازتلاش نیروهای شهرداری در راستای خدمات به شهروندان و فعالیتهای شهردار زرند تقدیر و اظهار امیدواری کردبا همراهی همه مدیران شهرستان بتوانیم زرندی باشکوه را برای شهروندان بسازیم .

شایان ذکر است در خصوص نصب تیرهای برق بلوار یادگار نیز بحث و تبادل نظر شد .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات