بازدید از سه مرکز آموزشی

بازدید از سه مرکز آموزشی

به گزارش شهریار، شهردار تبریز به همراه مدیرکل آموزش و پرورش استان از مدرسه در حال ساخت کودکان استثنایی تلاش باغچه بان بازدید کرد. این مدرسه که توسط خیرین مدرسه ساز ساخته و به بهره برداری خواهد رسید. بر اساس اظهار نظر متولیان این مدرسه تا شروع سال تحصیلی ۹۸-۹۹ آماده خواهد شد.

شهردار تبریز در این بازدید ضمن اعلام حمایت از این اقدام خداپسندانه گفت: با استفاده از امکاناتی که در اختیار شهرداری قرار دارد در کار ساخت این مدرسه مشارکت خواهیم کرد. او تاکید کرد: در مواردی مانند خاک برداری این مجموعه همکاری خواهد کرد.

این مدرسه در زمینی به وسعت ۳۲۰۰ متر مربع و در کوچه صدر ارتش احداث خواهد شد که مجهزترین و وسیع ترین مرکز آموزشی کودکان استثنائی خواهد بود .

در ادامه این بازدید شهردار تبریز به همراه مدیرکل آموزش و پرورش از مدرسه تاریخی مموریال بازدید کرد. این مدرسه که در بین واحدهای آموزشی قرار گرفته در دوره پهلوی اول ساخته شده است.

همچنین در ادامه این بازدید شهردار تبریز از زمین ورزشی هنرستان آیت الله طالقانی بازدید کرد. بازسازی و تکمیل این زمین توسط شهردار سابق و مدیرکل آموزش و پرورش تفاهم قرار گرفته بود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات