آماده همکاری با مدیریت شهری در طرح نوسازی اطراف حرم مطهر رضوی هستیم/ ...

آماده همکاری با مدیریت شهری در طرح نوسازی اطراف حرم مطهر رضوی هستیم/ ...

آماده همکاری با مدیریت شهری در طرح نوسازی اطراف حرم مطهر رضوی هستیم/ طرح نوسازی باید الگوی مناسبی برای سایر شهرها باشد

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: آماده همکاری با مدیریت شهری در طرح نوسازی اطراف حرم مطهر رضوی هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جمالی‌نژاد در نشست بررسی روند اجرای پروژه های طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی بیان کرد: جایگاه طرح نوسازی و بهسازی مناطق پیرامونی حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) که بخش‌هایی از مرکز شهر مشهد را در برمی‌گیرد، دارای اهمیت و ارزش ملی است.
وی همچنین با بیان اینکه در چنین پروژه‌های گسترده‌ای باید از ابزارهای مختلف تامین مالی نظیر انتشار اوراق مشارکت و همچنین اعتبارات اختصاص یافته به موضوع بازآفرینی شهری استفاده کرد، تصریح کرد: آماده همه گونه همکاری و همفکری با شهرداری مشهد در خصوص این موضوعات هستیم.
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور همچنین با تاکید بر بهره‌گیری از الگوهای ایرانی و اسلامی در این پروژه مهم گفت: انتظار می‌رود مجریان پروژه‌های طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی آخرین شیوه‌ها، روش‌ها و استانداردهای روز جهان در حوزه‌های فنی، عمرانی، تاسیسات، شهرسازی ... را در تمامی مراحل اجرایی بکار گیرند تا این پروژه الگوی مناسبی برای سایر شهرها باشد.
گفتنی است در این نشست که در منطقه ثامن مشهد برگزار شد، رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور نیز حضور داشت.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات