هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و فاضلاب برگزار می‌شود

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و فاضلاب برگزار می‌شود

www.BanaNews.irمدیر اجرایی نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و فاضلاب کشور گفت: هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب، فاضلاب و صنایع وابسته خرداد ماه امسال در مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی جلوه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: در هفتمین نمایشگاه صنعت آب و فاضلاب، بیش از ۱۲۰ شرکت داخلی و خارجی از کشورهای مختلف جهان آخرین دستاوردهای خود را در زمینه‌های مربوطه در معرض دید عموم علاقمندان قرار می‌دهند.

وی ادامه داد: مباحثی چون تجهیزات و صنایع مربوط به سدسازی، خدمات مشاوره‌ای، فاضلاب محیط زیست، لوله و اتصالات، پمپ و الکتروموتور، و تجهیزات آزمایشگاهی از جمله این موارد موضوعی در این نمایشگاه بین‌المللی است.

مدیر اجرایی نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و فاضلاب کشور متذکر شد: در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب، بالغ بر ۱۱۰ شرکت در قالب ۲۳۰ غرفه و در فضایی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع، از استان‌های فارس، تهران، همدان، گلستان ،اصفهان، کرمان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، یزد، خوزستان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خراسان شمالی، جنوبی و رضوی حضور دارند.

وی درباره شرکت‌کنندگان خارجی این نمایشگاه بین‌المللی نیز گفت: نمایندگان شرکت‌هایی از کشورهای چین و ایتالیا برای شرکت در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند.

جلوه تصریح کرد: کانادا، آلمان، ایتالیا، چین، روسیه، کره جنوبی، ترکیه جزو کشورهای شرکت کننده در ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و فاضلاب کشور در مشهد در کنار رقیبان ایرانی بودند.

مدیر اجرایی نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و فاضلاب کشور تاکید کرد: زمینه‌های فعالیت شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه آبرسانی و دفع فاضلاب شهری است.

وی افزود: تولید انواع اتصالات چدنی و فولادی تحت فشار آب و فاضلاب، تولید کنتور آب، استخر مواد نفتی و آب، تولید لوله و اتصالات فایبرگلاس و پروفیل‌های کامپیوتری، ساخت تجهیزات و ماشین‌آلات تاسیسات تصفیه آب و فاضلاب و تصفیه‌خانه‌های آب و فاضلاب نیز از دیگر موارد فعالیت شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه به‌شمار می‌رود.

جلوه محل برگزاری این نمایشگاه را در سالن فردوسی نمایشگاه بین‌المللی مشهد عنوان کرد و گفت: برای غرفه‌های هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و فاضلاب کشور مانند سال گذشته فضایی بالغ بر ۱۰ هزار متر مربع پیش‌بینی شده است.

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و فاضلاب کشور، تجهیزات و صنایع وابسته از ۲۵ تا ۲۸ خرداد ماه سال جاری از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در محل سالن فردوسی نمایشگاه بین‌المللی مشهد پذیرای عموم علاقمندان و متخصصان است.

 

 

    نظرات