نشست بررسی روش های نوین مالی در صنعت برق خراسان

نشست بررسی روش های نوین مالی در صنعت برق خراسان

نشست بررسی روش های نوین تامین منابع مالی  با حضور  مهندس ریاحی عضوهیئت مدیره و سرپرست شرکت برق منطقه ای خراسان ، ناطقی معاون مالی و پشتیبانی ، مهندس محمودی معاون برنامه ریزی و تحقیقات وجمعی از مدیران مالی شرکت های توزیع و نیروگاههای استان خراسان رضوی ، شمالی و جنوبی به میزبانی معاونت مالی و پشتیبانی این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خراسان در این نشست مهندس ریاحی عضوهیئت مدیره و سرپرست شرکت برق منطقه ای خراسان ، نقش و ضرورت هم اندیشی  معاونت های مالی شرکت های توزیع ، تولید و انتقال برق استان های خراسان  را مهم و اظهار داشت  :  ارائه راه حل های مشترک برای مسائل و چالش های مالی ، کمبود نقدینگی و نیاز مبرم به استفاده از روش های نوین در جهت تامین منابع مالی بسیار ضروری است.

وی تصریح نمود : یکپارچه سازی رویکرد حل بحران های مالی از مهمترین اقدامات لازم در این حوزه می باشد.

ناطقی معاون مالی و پشتیبانی شرکت ضمن تشریح  راهکارهای  تهاتر بدهی مشترکین با مطالبات پیمانکاران،نحوه برخورداری ازمعافیت های مالیاتی ونحوه استفاده ازحواله های ارزی برای تامین نقدینگی را برای حاضرین بیان کرد.

در این نشست ، دکتر توجکی مشاور حقوقی و مالیاتی  با معرفی و ارائه روش های نوین مالی ، اهمیت مقوله تامین مالی و آشنایی با انواع روش های و رویکرد های تامین مالی را تشریح کرد.

مهندس محمودی  معاون برنامه ریزی و تحقیقات این شرکت در راستای اجرایی و عملیاتی سازی روش های تامین مالی ، فاینانس داخلی و خارجی توضیحاتی را ارائه نمود.

لینک اصل خبر در سایت شرکت برق منطقه ای خراسان

  منبع خبر

  شرکت برق منطقه ای خراسان

  شرکت برق منطقه ای خراسان

  شرکت برق منطقه ای خراسان یک شرکت در شهر مشهد می باشد

   نظرات