قطار صبح و نشاط به مشهد رسید/ برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی

قطار صبح و نشاط به مشهد رسید/ برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی

قطار صبح و نشاط به مشهد رسید/ برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی

معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد از برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در روز جمعه ۵ بهمن ماه خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسن نوری در این خصوص گفت: با توجه به حمایت شهرداری مشهد از برنامه‌های دارای سیاست ایجاد شور و نشاط در جامعه و با هدف تکریم هفته هوای پاک، روز جمعه با همکاری مستقیم ۶ نهاد مختلف کشوری، استانی و شهری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی صبح نشاط برگزار خواهد شد.
وی افزود: این همایش به طول ۴ کیلومتر حدفاصل میدان شریعتی به سمت بوستان کوهسنگی انجام شده و اجرای مراسم به همراه اهدای جوایز ارزنده به میزبانی بوستان کوهسنگی صورت خواهد پذیرفت.
نوری عنوان کرد: در این مراسم، به منظور استقبال از ایام دهه مبارک فجر با شعار "چهل سال ورزش، چهل سال افتخار" مزین شده است و براساس پیش‌بینی‌ها قرار است از شبکه سوم سیما و شبکه استانی سیمای خراسان رضوی به مدت ۹۰ دقیقه روی آنتن زنده قرار گیرد.
معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد افزود: در ابتدای مراسم مقرر شده است تا سرود جمهوری اسلامی ایران توسط نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران نواخته شود و سپس باستانی کاران هیات ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای و گروه‌های ورزشی همگانی به اجرای آیتم‌های مهارت‌های فردی - نمایشی، طناب زنی و ورزش صبحگاهی پرداخته و در مسیر پیاده‌روی نیز دوچرخه‌سواران و اسکیت سواران به انجام برنامه‌های هنری می‌پردازند.
نوری عنوان کرد: همچنین براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است از دو پیشکسوت ورزش همگانی و دو همیار (دانش‌آموز) برتر ورزش صبحگاهی توسط رییس فدراسیون ورزش‌های همگانی تقدیر صورت گیرد.
وی ضمن تشریح جوایز برنامه همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی ادامه داد: با هماهنگی‌های انجام شده قرار است جوایز همایش بزرگ "صبح و نشاط" به صورت نقدی، دوچرخه، لوازم خانگی و جوایز ارزنده دیگر در پایان مراسم به میزبانی بوستان کوهسنگی قرعه کشی شود.
معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد عنوان کرد: در روزهای اخیر برگه‌های قرعه کشی در مدارس، ارگان‌ها و مناطق ۱۳ گانه شهرداری مشهد توزیع شده است و در طول مسیر پیاده‌روی نیز برگه‌های قرعه کشی توزیع خواهد شد.
نوری خاطرنشان کرد: به نمایندگی از کادر مدیریتی شهری از تمامی همشهریان عزیز جهت حضور در همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی روز جمعه ۵ بهمن ماه ساعت ۷ صبح دعوت به عمل می‌آوریم تا در کنار مسئولان ارشد ملی، استانی و شهری ضیافتی ماندگار در عرصه ورزش همگانی و ورزش صبحگاهی را به ثبت برسانیم.
گفتنی است این همایش پیاده‌روی خانوادگی با مشارکت معاونت سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، فدراسیون ورزش‌های همگانی، اداره ورزش و جوانان مشهد، هیات همگانی مشهد، آموزش و پرورش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات