مدیریت شهری مشهد نقش تعیین‌کننده ای در تکمیل  ...

مدیریت شهری مشهد نقش تعیین‌کننده ای در تکمیل ...

شهرداری نقش تعیین کننده ای در تکمیل پروژه ۲۵ ساله کتابخانه مرکزی مشهد داشته است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، احسان اصولی با اشاره به افتتاح ساختمان کتابخانه مرکزی مشهد در روزهای آینده اظهارکرد: کتابخانه مرکزی مشهد پروژه ای است که بیش از ۲۰ سال پیش کلنگش به زمین خورده و به دلایل مختلف در طی سال های گذشته به سرانجام نرسیده بود.

وی ادامه داد: با آغاز به کار دوره پنجم مدیریت شهری و با نگاه فرهنگی اعضای شورای اسلامی شهر مشهد، هم افزایی ها و همکاری های بین بخشی بسیار خوبی برای تسریع در بهره برداری این طرح بزرگ صورت پذیرفت و همین روحیه باعث شد تا شاهد افتتاح این مجموعه در روزهای آینده باشیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به پیگیری های شهرداری مشهد و بازدیدهای مستمر محمدرضا کلائی از این پروژه تاکید کرد: هماهنگی و پیگیری های شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد با دستگاه هایی همچون استانداری خراسان رضوی، اداره کل کتابخانه های عمومی استان و فرماندار مشهد اتفاقات بسیار خوب و مبارکی را در این عرصه رقم زد.

وی با قدردانی از تلاش های قربان میرزایی، سرپرست سابق استانداری و معاون اقتصادی استان و همچنین موهبتی فرماندار سابق مشهد و حیدر خوش نیت سرپرست فعلی این مجموعه تصریح کرد: جناب آقای سبزیان نیز از زمانی حضور در نهاد کتابخانه های خراسان رضوی پیگیری های بسیار خوبی را در این حوزه داشتند که منتج به نتیجه شیرین برای مردم و شهروندان شد.

اصولی اضافه کرد: این موضوع نشان می دهد که اگر در تمام زمینه ها و پروژه ها این هم افزایی در استان و شهر وجود داشته باشد، رخدادهای خوبی را شاهد خواهیم بود.

وی همچنین به سهم نیم درصدی کتابخانه ها از درآمدهای شهرداری ها اشاره کرد و گفت: در دوره های قبل برای پرداخت این سهم مشکلاتی به وجود آمده بود که خوشبختانه با نگاه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای پنجم این مشکل حل شده و مصر هستیم از این سهم پروژه های خوبی را در حوزه کتابخوانی شهر اجرا کنیم؛

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات