اعلام مصوبات جلسه کارگروه ملی وام شهرداری‌ها/ معرفی پروژه های چهار شهرداری به بانک برای اعطای تسهیلات

اعلام مصوبات جلسه کارگروه ملی وام شهرداری‌ها/ معرفی پروژه های چهار شهرداری به بانک برای اعطای تسهیلات

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از موافقت کارگروه ملی وام شهرداری‌ها با معرفی چهار طرح اقتصادی و درآمدزای شهرداری ها به بانک برای اعطای تسهیلات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور،‌ مسعود نصرتی با اعلام خبر فوق گفت: شانزدهمین جلسه کارگروه ملی وام شهرداری‌ها دوم بهمن در راستای توانمندسازی نهاد شهرداری و ایجاد منابع درآمدی پایدار در سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها تشکیل و پیشنهادهای استانها در خصوص اعطای تسهیلات به برخی پروژه های شهرداری ها بررسی شد.

وی افزود: اعضای کارگروه ملی وام شهرداری ها در این جلسه با معرفی چهار طرح اقتصادی و درآمدزای شهرداری های بشرویه در استان خراسان جنوبی، بویین زهرا در استان قزوین، عجب شیر در استان آذربایجان شرقی و هرسین در استان کرمانشاه به بانک برای اعطای تسهیلات در مجموع به مبلغ ۸۵ میلیارد ریال موافقت نمودند.

وی همچنین از شهرداران خواست تا ضمن شناسایی فرصت‌ها، قابلیت‌ها و مزیت‌های شهری خود و با اتخاذ راهکارهایی برای خلق مزیت‌ها و فرصت‌‌ها جدید در شهرها از این فرصت ایجاد شده برای ایجاد درآمد پایدار نهایت استفاده را ببرند.

عناوین پروژه های چهارشهرداری فوق الذکر که برای اعطای تسهیلات به بانک معرفی شدند، عبارتست از: " شهرداری بشرویه- احداث اقامتگاه بوم گردی " ، " شهرداری بویین زهرا- احداث مجتمع تجاری و خدماتی " ، " شهرداری عجب شیر- احداث بازار روز " و " شهرداری هرسین - احداث کارخانه آسفالت و دانه بندی شن و ماسه " .

شایان ذکر است اعضای کمیته ملی وام شهرداری ها عبارتند از: معاون پشتیبانی و توسعه منابع، معاون امور شهرداری‌ها،‌ مدیران‌کل دفاتر حراست، مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات، امور اقتصادی و خدمات مالی، امور مالی و ذیحسابی و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، که طرح‌های مصوب مربوطه را به منظور پرداخت تسهیلات بانکی کم‌بهره معرفی می نمایند.

لینک اصل خبر در سایت سازمان شهرداریها و دهیاریها

  منبع خبر

  سازمان شهرداریها و دهیاریها

  سازمان شهرداریها و دهیاریها

  سازمان شهرداریها و دهیاریها یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات