بازدید نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان از غرفه شهرداری در نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

بازدید نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان از غرفه شهرداری در نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامینماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان به همراه سرپرست معاونت امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و فرماندار کرمان، از غرفه شهرداری کرمان در نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بازدید کردند.
به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، در این بازدید حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی امام جمعه و دیگر همراهان وی، از نزدیک در جریان فعالیت ها و اقدامات شهرداری کرمان طی چهار دهه پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار گرفتند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، ضمن تقدیر از اقدامات شهرداری در حوزه‌های مختلف گفت: شهرداری به عنوان بزرگترین نهاد خدماتی هر شهر می تواند با تعامل و ارتباط‌گیری مناسب با شهروندان در خدمات رسانی بهتر تلاش کند.
وی ثبت نام و  راه اندازی شوراهای اجتماعی محلات را توسط شهرداری ایده ای خوب در راستای جلب مشارکت های مردمی عنوان و تصریح کرد: رسیدگی همه جانبه به امور شهری، کاری دشوار است و این امر نیازمند مشارکت بیشتر و داوطلبانه شهروندان است.

 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۸۵۵۰.jpg
JoomlaWorks "Simple Image Gallery Pro" Plugin (v۳.۱.۰) ends here

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات