در اولین روز از دهه مبارک فجر:ایستگاه شارژکپسولهای آتش نشانی شهرداری زرند به بهره برداری رسید.

در اولین روز از دهه مبارک فجر:ایستگاه شارژکپسولهای آتش نشانی شهرداری زرند به بهره برداری رسید.

طی مراسمی با حضور حبیب الله خنجری فرماندار زرند،مهندس مهدلو شهردار،معاونین و مدیران شهرداری و جمعی از روسای ادارات و نهادهای شهرستان ایستگاه شارژ کپسولهای آتش نشانی پودری و CO۲ ، شهرداری زرند به بهره برداری رسید .

مهندس مهدلو شهردار زرند آتش نشانان را شجاعترین وپای کار ترین اقشار جامعه دانست وافزود: مهمترین سرمایه آتش نشانی نیروی انسانی آن است اما این نیروی انسانی با تجهیزات می تواند کارآمدتر شود .

محمد رضا مهدلو یکی از برنامه های اصلی شهرداری و شورای شهر را فراهم کردن تجیهزات وگرفتن اعتبارات برای آتش نشانی دانست و گفت:بر این باوریم که تجهیزات آتش نشانی شهرداری زرند باید متناسب با سطح دانش آنها ارتقاء یابد .

منتخب شورای شهر زرند راه اندازی این ایستگاه را در راستای بالابردن ضریب امنیتی شهروندان دانست و گفت:برای خرید و راه اندازی این مجموعه بیش از ۱۵۰میلیون تومان هزینه شده است .

مسعود مومنی فرد رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرند نیز در این نشست با اعلام اینکه راه اندازی این ایستگاه می تواند کمک شایانی به درآمد زائی سازمان در زمینه های مختلف نماید گفت:ارائه خدمات مختلف از جمله حمل و نقل رایگان،آموزش رایگان و... از خدمات این سازمان به شهروندان می باشد .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات