بهره برداری از مجتمع آبرسانی روستایی«بوران» آمل آغاز شد

بهره برداری از مجتمع آبرسانی روستایی«بوران» آمل آغاز شد

در  چهارمین روز از دهه مبارک فجر مجتمع آبرسانی روستایی«بوران» شهرستان آمل با صرف اعتباری بالغ بر ۳۰۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

به گزراش اداره روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران؛ در آیین افتتاح این پروژه مهندس دلاور بابازاده معاون نظارت بر بهره برداری شرکت، ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و چهل سالگی انقلاب اسلامی اظهار داشت: شهرستان آمل از نظر کمیت و کیفیت آب از غنی ترین شهرهای استان به شمار می رود و سالانه اعتبارات قابل ملاحظه ای با توجه با کمبود اعتبارات دولتی به این شهرستان تعلق می گیرد به طوریکه در سالجاری بیش از ۱۰ میلیارد تومان اعتبار مصوب برای این شهرستان در نظر گرفته شد که از این مبلغ تاکنون ۲ و نیم میلیارد تومان تخصیص یافته است.

وی افزود: برای بهره برداری از آب شرب روستای اسپیاربن از مجتمع آبرسانی روستایی بوران ۸% کیلومتر لوله گذاری خط انتقال و ۴/۳ کیلومتر لوله گذاری شبکه توزیع با صرف بیش از ۳۰۰۰ میلیون ریال اعتبار اجرا شد و بیش از ۱۴۴ خانوار روستای اسپیاربن از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره مند شدند.

مهندس بابازاده با اشاره به بهره برداری از ۱۸پروژه آبرسانی روستایی طی دهه فجر گفت: با افتتاح این پروژه ها ۲۶ روستا با ۸۰۰۰ خانوارجمعیت با صرف هزینه ای حدود ۱۴ میلیارد تومان از آب آشامیدنی سالم برخوردار می شوند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مازندران

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مازندران

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مازندران

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مازندران یک شرکت در شهر ساری می باشد

   نظرات