با حضور ریاست مجلس شورای اسلامی آیین بهره برداری از پست ۲۳۰/۶۳ کیلوولت لجور در استان مرکزی برگزار می شود

با حضور ریاست مجلس شورای اسلامی آیین بهره برداری از پست ۲۳۰/۶۳ کیلوولت لجور در استان مرکزی برگزار می شود

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی آیین بهره برداری از پست ۲۳۰/۶۳کیلوولت لجور و خطوط ارتباطی آن در استان مرکزی با حضور 'دکتر لاریجانی '،ریاست مجلس شورای اسلامی با اعتباری بالغ بر ۱۱۰۰ میلیارد ریال برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی برق باختر،' فرهادشبیهی'مدیرعامل شرکت برق منطقه ای باختر ضمن اعلام خبر فوق گفت: به منظور پایداری ، افزایش و بهبود سطح ولتاژ مناطق غربی استان مرکزی ،این پست و خطوط منشعب از آن احداث و با حضور ریاست مجلس شورای اسلامی و هیات همراه به بهره برداری می رسد.
شبیهی افزود: این پست دارای ۲ فیدر خط ۲۳۰ کیلوولت بوده که قابل توسعه به ۴ فیدر خط ، همچنین این ایستگاه دارای دو دستگاه فیدر ترانس ۲۳۰ کیلوولت با آرایش باسبار دوبل و ظرفیت ترانسهای این ایستگاه ۲۵۰ مگاولت آمپر بوده که قابلیت توسعه به ۳۷۵ مگاولت آمپر را دارد.
مدیرعامل برق باختر در ادامه گفت : تعداد فیدر خط ۶۳ کیلوولت این پست ۸ عدد بوده که این تعداد فیدر قابل توسعه به ۱۰ فیدر خط ۶۳ کیلوولت می باشد ودر زمینی به مساحت تقریبی ۶۰ هزار متر مربع به بهره برداری می رسد .
وی در ادامه در خصوص خطوط ارتباطی ۲۳۰ و ۶۳ کیلوولت این پست گفت:خط ۶۳ کیلوولت دو مداره پست لجور به پست خنداب را متصل می کند و به منظور برق رسانی مطمئن جهت منطقه خنداب در استان مرکزی و روستاهای اطراف آن به خصوص بخش کشاورزی منطقه این خط دو مداره که پست ۲۳۰ کیلوولت لجور را به پست فوق توزیع خنداب متصل میکند بااعتباری بالغ بر ۱۱۰۰ میلیارد ریال در روز پنجشنبه مورخ ۱۸ بهمن ماه به بهره برداری می رسد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت برق منطقه ای باختر

  منبع خبر

  شرکت برق منطقه ای باختر

  شرکت برق منطقه ای باختر

  شرکت برق منطقه ای باختر یک شرکت در شهر اراک می باشد

   نظرات