مدیران جدید مدیریت توزیع برق مرند و شبستر معرفی شدند.

در مراسم جداگانه ای که روز پنجشنبه یازدهم بهمن ماه در محل فرمانداریهای دو شهرستان ترتیب یافت ابتدا مهندس فرخ نیا بعنوان مدیر برق شهرستان مرند و سپس مهندس زاهدیان بعنوان مدیر توزیع برق شهرستان شبستر معرفی شدند. در مراسم معارفه اول که در فرمانداری شهرستان مرند برگزار شد ، گرشاسبی فرماندار این شهرستان استفاده از توان بخش خصوصی در ارتقاء اقتصاد و توسعه شهرستان مرند را بسیار مهم دانسته و تاکید کرد : ادارات و دستگاهها می بایست با بخش خصوصی ارتباط و تعامل موثر داشته و برنامه های خود را در راستای حمایت از بخش خصوصی و تسهیل گری در حل مشکلات آنان تنظیم کنند .
مهندس فرج نیا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی نیز طی سخنانی در ارتباط با اهمیت بخش صنعت و سرمایه گذاری در ایجاد زیر ساختهای صنعتی در شهرستانهای استان ، هدف شرکت توزیع برق استان را حمایت از سرمایه گذاران صنعتی و همچنین بخش خصوصی دانسته و افزود تعامل و همکاری تنگاتنگ با این بخشها و رفع موانع جهت احداث صنایع مختلف از نظر حل مشکل اشتغال و بیکاری نیز بسیار حائز اهمیت و امری ضروری می باشد.
در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات چندین ساله مهندس زاهدیان لوح تقدیری از سوی فرماندار این شهرستان به وی اهداء شد .
سپس مهندس فرج نیا به همراه معاون منابع انسانی و مدیر دفتر روابط عموی با حضور در مدیریت توزیع برق شهرستان مرند مهندس فرخ نیا را به همکاران این مدیریت معرفی نمود .
در ادامه با برگزاری مراسم دیگری در فرمانداری شهرستان شبستر مهندس زاهدیان بعنوان مدیر برق این شهرستان به فرماندار و مسئولین ارشد این شهرستان معرفی شد.
در این مراسم مهندس مستفید فرماندار شهرستان شبستر ضمن تشکر از خدمات ارزنده مهندس فرخ نیا خدمت به مردم و تکریم ارباب رجوع را یکی از وظایف مهم مسئولین قلمداد نمود وی همچنین برای مهندس زاهدیان نیز در مسئولیت جدیدش  آرزوی موفقیت نمود . در پایان مهندس فرج نیا تغییرات مدیریتی را یک امر واجب و بدیهی برای ایجاد انگیزه و رفع روزمره گی دانسته و ابراز امیدواری کرد که انشااله این تغییرات مدیریتی منشاً خیر و برکت برای شرکت توزیع برق و همچنین موجب ارتقاء روند خدمت رسانی به مردم منطقه گردد.
در پایان مدیر عامل و همراهان وی با حضور در مدیریت برق شبستر مهندس زاهدیان را به کارکنان مدیریت برق شهرستان شبستر معرفی و مدیران دو  شهرستان یاد شده  فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز کردند.

لینک اصل خبر در سایت شركت توزیع نیروی برق استان آذریايجان شرقی

    منبع خبر

    شركت توزیع نیروی برق استان آذریايجان شرقی

    شركت توزیع نیروی برق استان آذریايجان شرقی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات