مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان در گفتگوی خبری سیمای مرکز سمنان : امکان تامین برق برای همه مشترکین و سرمایه گذاران در استان فراهم می باشد .

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان در گفتگوی خبری سیمای مرکز سمنان :

امکان تامین برق برای همه مشترکین و سرمایه گذاران در استان فراهم می باشد .

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان با حضور در خبر سیمای مرکز استان سمنان ، عملکرد این شرکت طی ۴ دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تشریح کرد .

مهندس سید علی اکبر صباغ با اشاره به پروژه های قابل افتتاح در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در بخش انتقال و فوق توزیع اظهار داشت : ۴ پروژه اصلاح و بهینه سازی در تمامی شهرهای استان با اعتباری معادل ۸۸۴۰ میلیون ریال و دو واحد نیروگاهی به مقدار ۶/۸ مگاولت توسط بخش خصوصی با هزینه ای معادل ۲۰۰۰۰۰ میلیون ریال از پروژه های قابل افتتاح در ایام دهه فجر سال ۹۷ می باشد .

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان وضعیت صنعت برق در استان سمنان را مطلوب دانست و افزود : شرکت برق منطقه ای سمنان پس از پیروزی انقلاب اقدام به احداث بیش از ۲۰۰۰ کیلومتر مدار خطوط انتقال نموده است و هم اکنون استان سمنان دارای دو نیروگاه سیکل ترکیبی و ۴ ایستگاه پست ۴۰۰ کیلوولت با ظرفیت ۲۰۰۰ مگاولت آمپر و ۹ ایستگاه پست ۲۳۰ کیلوولت با ظرفیت ۲۴۱۰ مگاولت آمپر و ۲۸ ایستگاه پست ۶۳ کیلوولت با ظرفیت ۱۶۸۸ مکگاولت آمپر می باشد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت برق منطقه ای سمنان

  منبع خبر

  شرکت برق منطقه ای سمنان

  شرکت برق منطقه ای سمنان

  شرکت برق منطقه ای سمنان یک شرکت در شهر سمنان می باشد

   نظرات