افتتاح پروژه بازآفرینی شهری ورزشگاه تختی شهرضا/ افتتاح تقاطع غیر همسطح پوده در دهاقان/ افتتاح باند دوم سفید دشت - ورنامخ...

افتتاح پروژه بازآفرینی شهری ورزشگاه تختی شهرضا/ افتتاح تقاطع غیر همسطح پوده در دهاقان/ افتتاح باند دوم سفید دشت - ورنامخ...

با حضور وزیر راه وشهرسازی در استان اصفهان؛
افتتاح پروژه بازآفرینی شهری ورزشگاه تختی شهرضا/ افتتاح تقاطع غیر همسطح پوده در دهاقان/ افتتاح باند دوم سفید دشت - ورنامخواست
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه وشهرسازی استان اصفهان، در ادامه برنامه های وزیر راه و شهرسازی در استان و با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیرکل راه وشهرسازی استان و نمایندگان مردم شهرضا، دهاقان و مبارکه چند پروژه راه، مسکن وشهرسازی در شهرستانهای شهرضا ، دهاقان و مبارکه افتتاح و چند پروژه نیز عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
محمد اسلامی با حضور در شهرستان شهرضا، پروژه بازآفرینی شهری ورزشگاه تختی واقع در محله قشقایی این شهرستان را افتتاح کرد.
این مجموعه ورزشی در محله قشقایی شهرستان شهرضا با زیربنای ۹۵۰ متر مربع بنا شده است. این پروژه بازآفرینی با اعتبار یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات بازآفرینی شهری احداث شده است که دارای دو سالن و ساختمان‌های اداری است.
محمد اسلامی در ادامه سفر خود و با همراهی سمیه محمودی نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی تقاطع غیرهم‌سطع قهه-پوده واقع در محور طالخونچه-دهاقان-شهرضا و باند دوم محور سفیددشت-ورنامخواست به طول ۱۸ کیلومتررا افتتاح کرد.
گفتنی است این پروژه ها در راستای رفع نقاط پرحادثه در استان اصفهان به بهره برداری رسید.
وزیر راه وشهرسازی با حضور در شهرستان مبارکه دستور آغاز عملیات اجرایی زیر گذرهای فخرآباد، قلعه حکیم و پایانه بار شهرستان مبارکه را صادر نمود.
شایان ذکر است محمد اسلامی با حضور در دفاتر علمای اسلام در استان با حضرت آیت اله ناصری از علمای برجسته جهان تشیع و حضرت آیت اله طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان دیدار نمود.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات