شهردار چناران با صدور پیامی فرا رسیدن روز مهندس را تبریک گفت

شهردار چناران با صدور پیامی فرا رسیدن روز مهندس را تبریک گفت

به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، مهندس هادی بارویی همزمان با فرا رسیدن پنجم اسفندماه سالروز تولد خواجه نصیرالدین طوسی که به عنوان روز مهندس نامگذاری شده است با صدور پیامی این روز را به مهندسین شهرستان چناران تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است؛


نامگذاری زاد روز دانشمند شهیر ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی که افتخار داریم این شخصیت فرزانه متعلق به این سرزمین پهناور بوده، نمادی از علوم جدید و نوین علمی است که سالروز تولدش را به نام مهندسین پرتلاش و فرهیخته نامیده اند.

بدون تردید این نامگذاری منبعث از شخصیتی است که سرآمد و الگویی شایسته در مهندسی آن روزگاران بود که گوشه ایی از علم و تجربه او را با مطالعه از کتب و آثارش و خدماتی که در دوران خود سرمنشا آن بوده برای ایران آن دوران به عینه نظاره گریم.

اینجانب برخود فرض دانستم این روز ماندگار را که در تقویم ملی ما با نام نامی #مهندس مزین گردیده به کلیه مهندسان سخت کوش و فرهیخته شهر چناران و بویژه #مهندسان خدوم و پرتلاش شهرداری که توفیق همکاری با آنان را کسب نموده ام، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمایم.

جا دارد فرصت را مغتنم شمرده تا از زحمات و خدماتی که این قشر در راستای آبادانی و عمران شهرمان در شاخه های مختلف علم مهندسی بر عهده دارند، تقدیر و تشکر نموده و ضمن تبریک مجدد این روز فرخنده توفیقات روز افزون جامعه مهندسین فعال در این شهرستان را در کمک به توسعه و پیشرفت بیشتر این خطه از درگاه لایزال الهی مسالت دارم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری چناران

  منبع خبر

  شهرداری چناران

  شهرداری چناران

  شهرداری چناران یک شهرداری در شهر چناران می باشد

   نظرات