سال ۹۸ ، سال ثمره‌ی بسیاری از فعالیت‌ها و تلاش‌های شهرداریست

شهردار کرمان:

سال جدید، سال  خوبی برای شهر کرمان خواهد بود

سال ۹۸ ، سال ثمره‌ی بسیاری از فعالیت‌ها و تلاش‌های  شهرداریست

شهردار کرمان گفت: سال آینده،  سال ثمره‌ی بسیاری از فعالیت‌ها و تلاش‌های شهرداری کرمان است و به کرمانی‌ها نوید می‌دهیم سال آینده سال خوبی برای شهر کرمان خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، سید مهران عالم‌زاده در نشست عمومی امشب شورای اسلامی شهر شهر کرمان ضمن تسلیت شهادت امام هادی(ع)با بیان این‌که از اینکه بیش از یک‌سال توفیق خدمتگزاری به مردم شهرمان را داشتم، از خداوند سپاسگزارم، افزود: بسیار خوشحال و خرسندم که توانستم۴۷۰۰ نفر پرسنل شهرداری در طول سال در حالی به خانه‌ها بروند که در تامین معاش مشکل نداشته باشند و در کنار آن هم پروژه های عمرانی اجرا شوند و برخی از پروژه‌های مانده هم به اتمام برسند.

وی افزود: از مردم شریف کرمان هم که با نجابت و صبوری نواقص را تحمل و با صبوری ما را همراهی کردند و علاوه بر خویشتنداری در به ثمر رسیدن پروژه‌ها، از  مجموعه شهرداری به خاطر کارهای که انجام شده تشکر کرده و ما را دلگرم می‌کردند، سپاسگزارم.

شهردار کرمان همچنین از اعضای شورای اسلامی شهر قدردانی کرد و گفت: شورای اسلامی شهر بازوی توانمند شهرداری در مدت شهرداری من بودند و همراهی‌شان با ما به قدری بود که من هیچ وقت دغدغه‌ی شورای شهر را نداشتم. به همین دلیل از همه‌ی اعضا که همت و به ما کمک کردند تا بدون دغدغه کارها و پروژه‌ها را اجرا کرده و به ثمر برسانیم، تشکر می‌کنم.

وی همچنین خاطرنشان کرد: به ویژه از آقای فرشاد رئیس شورای اسلامی شهر کرمان که ضمن حمایت از شهرداری، با درایت و خویشتن‌داری اگر انتقاداتی به شهرداری وارد بود، آن‌ها را به ما منتقل می‌کردند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

عالم‌زاده افزود: از دکتر فدایی استاندار کرمان، دکتر موسوی معاون عمرانی استاندار ، اداره کل مالیات و همه‌ی دستگاه‌های دولتی که ما را همراهی کردند و نیز از همه‌ی همکاران و پرسنل شهرداری که در یک سال اخیر کمک و تلاش کردند، سپاسگزارم.

وی از اصحاب رسانه که در سالی که گذشت، شهرداری را همراهی کردند، نیز تشکر کرد و ادامه داد: مطمئن باشید سال آینده، سال خوبی برای شهر خواهد بود.

سال ۹۸ سال ثمره‌ی بسیاری از فعالیت‌ها و تلاش‌های  شهرداریست

شهردار کرمان در ادامه گفت: به رسم عید و عیدی دادن، عیدی ما به شهروندان در سال ۹۸، اجرای جشنواره‌ی نوبهار، افتتاح و رونمایی  از بیش از ۲۰ پروژه شامل بوستان، سفره‌ی هفت‌سین و المان‌هاست که تا پایان اسفند ماه جاری افتتاح خواهند شد.

عالم‌زاده تصریح کرد: در ایام عید برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری متعددی تحت عنوان جشنواره‌ی نوبهار توسط شهرداری برای مردم برگزار خواهد شد که امیدواریم مورد قبول و پسند مردم واقع شود.

وی ادامه داد: سال آینده با برنامه‌ریزی‌های منسجمی که صورت گرفته، در کنار تعیین تکلیف و اتمام پروژه‌های عمرانی، پروژه‌های جدیدی را نیز اجرا خواهیم کرد.

فاطمه نخعی‌فر

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات