برق به اندازه اکسیژن برای اهواز ضروری است

به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز، حسن کریمی در اولین همایش تجلیل از کارکنان نمونه این شرکت، ضمن تقدیر از تلاش و مجاهدت کارکنان به جهت خدمات صادقانه آنها در توزیع برق، اظهار کرد: مایه افتخار و خشنودی است که اولین همایش تجلیل از کارکنان شرکت توزیع نیروی برق اهواز را برگزار می کنیم و اینچنین همایش ها باید با گستردگی بیشتری برگزار شود.

وی با تاکید بر اینکه تجلیل از کارکنان نمونه در ایجاد انگیزه و افزایش کیفیت کار پرسنل تاثیرگذار است، افزود: وجدان کاری، مهارت و تخصص، قانون مداری، خدمات برجسته و ممتاز از ملاک‏ های انتخاب کارمندان نمونه این شرکت است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز تصریح کرد: پرسنل زحمتکش توزیع برق اهواز با تلاش شبانه روزی نقش بسزایی در  تامین امنیت، آرامش، پیشرفت و آبادانی شهر دارند.

وی با بیان اینکه رضایت مندی کارکنان نقش مهمی در ارتقای سازمان ایفا می کند، گفت: تلاش در حفظ پایداری و تداوم برق در تمام ساعات شبانه روز با کمترین افت ولتاژ، نوسان و قطعی، حاصل انجام وظیفه تلاشگران این عرصه است.

وی با اشاره به برابری میزان مصرف برق اهواز با مجموع شهرهای اصفهان، مشهد و نیمی از تبریز، عنوان کرد: کارکنان شرکت در بدترین آب و هوای کشور در حال خدمت هستند و این خدمت در هر لحظه زندگی مردم کلانشهر اهواز، بیشترین اهمیت را دارد.

کریمی با بیان اینکه تامین برق در اهواز مانند اکسیژن ضروری است، تشریح کرد: امروز علاوه بر آب که مایه حیات بشر است، برای بسیاری از مشترکین آپارتمان نشین اهواز، بدون برق این مایه حیات بخش انسان هم قابل استفاده نیست.

وی بهترین معیار خدمتگزاری را داشتن روحیه و رفتار خدمت ‏رسانی دانست و گفت: مهمترین ویژگی های یک کارمند نمونه خدمت به مردم با اخلاق خوب، پذیرش مسئولیت، نظم و ترتیب، امانت داری و پیگیری است.

رئیس هیات مدیره توزیع برق اهواز، بیان کرد: پرسنل این شرکت با توجه به حساسیت و اهمیتی که تامین برق دارد، استرس بالایی را تحمل می کنند تا این خدمت به صورت پایدار به مردم ارائه شود.

در پایان این مراسم، از کارکنان و مدیران نمونه شرکت توزیع نیروی برق اهواز با اهدای لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل به عمل آمد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات