بوستان طلاب و پیاده‌راه سرو به بهره‌برداری رسید

بوستان طلاب و پیاده‌راه سرو به بهره‌برداری رسید

عصر امروز با حضور شهردار کرمان، معاون خدمات شهری، معاون حمل و نقل و امور زیربنایی، شهردار منطقه سه و معاونین وی و برخی مدیران شهرداری، بوستان شهدای طلاب و پیاده راه سرو به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، شهردار منطقه سه در حاشیه‌ی این مراسم، با اشاره به اینکه عملیات احداث بوستان شهدای طلاب از مردادماه سالجاری آغاز شده است، گفت: این بوستان با مساحت ۳ هزار متر مربع در کوچه ۱۵ واقع در خیابان شیخ احمد کافی شمالی احداث شده است.   رامین امیر مداح ادامه داد: اجرای ۳۳۶ متر مربع فرش موزاییک، ۱۱۰۰ متر فضای سبز و ۲۷۰۰ متر طول جدول گذاری از جمله اقدامات صورت گرفته در این بوستان است.

وی افزود: این بوستان به آبنما، وسایل بازی و تندرستی، فضای سبز، میز تنیس و نورپردازی مجهز شده است و همچنین کلیه‌ی معابر آن به گونه‌ای طراحی شده است که مناسب برای تردد معلولان و نابینایان باشد.

امیرمداح در حاشیه‌ی مراسم بهره برداری از پیاده راه سرو نیز با اشاره به اینکه این پروژه از اردیبهشت ماه سالجاری شده است، گفت: این پروژه با مساحت ۳۱۰۰ متر مربع در بولوار ابوالفضل به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: اجرای ۲۷۵۰ متر مربع فرش موزاییک، ۲۵۰ متر طول جدول گذاری، ۸ گلکار و ۳ آبنما از جمله اقدامات انجام شده در این پیاده راه است و همچنین این محدوده به  مبلمان شهری، وسایل تندستی، نورپردازی و فضای سبز مجهز است.

امیر مداح هدف از این اقدام را ایجاد روحیه نشاط شادابی در شهروندان و توسعه فرهنگ ورزش و پیاده روی عنوان کرد.

مریم ایرانمنش

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات