تمامی دستگاه‌های شهربازی کرمان استاندارد هستند

مدیر عامل شهربازی کرمان:

تمامی دستگاه‌های شهربازی کرمان استاندارد هستندمدیر عامل شهربازی کرمان گفت: تمامی دستگاه‌ها و وسایل بازی شهربازی کرمان، از استاندارد لازم برخوردار هستند.
محسن ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار کرمان آنلاین افزود: ایمنی و استاندارد سازی وسایل و دستگاه‌های بازی از مهم‌ترین اولویت‌های ماست و در این خصوص به مردم اطمینان می‌دهیم هیچ دستگاه و وسیله‌ی بازی بدون مجوز استاندارد در شهربازی وجود ندارد.
وی، از آمادگی شهربازی کرمان برای خدمت‌رسانی به مردم خبر داد و خاطرنشان کرد: نورپردازی، رنگ‌آمیزی و نقاشی‌های جذاب و مورد علاقه‌ی کودکان و بهسازی سرویس‌های بهداشتی از جمله اقدامات شهرداری برای آماده کردن شهربازی در سال جدید است.
وی با اشاره به نصب ۹ وسیله‌ی جدید و افزایش مجموعه های غذایی در شهربازی کرمان گفت: طبق خواسته‌ی مردم شش باب مجموعه غذایی را با ساختاری جدید و امکانات خاص در شهربازی راه اندازی کردیم که در این مجموعه‌های غذایی، علاوه بر به کارگیری افراد متخصص و متعهد، ضوابط بهداشتی نیز به طور کامل رعایت می شود.
ملکی ادامه داد: شهربازی کرمان از دو فروردین ماه ۹۸ کار خود را با جشنواره‌ی نوروز تا مبعث آغاز می کند و در این مدت، برنامه‌های شاد و متنوعی را تدارک دیده که افتتاح دستگاه‌های جدید از مهم ترین برنامه های این مجموعه در ایام نوروز است.
مهدیه جعفری

 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۱۳۱۵۵۳۰۹.jpg
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۵۲۰۱.JPG
 • برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید ۸۸۵۰۱.jpg
JoomlaWorks "Simple Image Gallery Pro" Plugin (v۳.۱.۰) ends here

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

  منبع خبر

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان

  شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

   نظرات