مراسم افتتاحیه طرح داناب و گسترش سواد آبی در شرکت آب منطقه ای...

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،مراسم افتتاحیه طرح داناب و گسترش سواد آبی با محوریت کتاب انسان و محیط زیست با حضور مدیردفتر هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان،مدیرآموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان و نمایندگان جهاددانشگاهی زنجان در شرکت آب منطقه ای زنجان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم،مهندس صالحی از جهادانشگاهی زنجان که بعنوان مشاور در این طرح انتخاب شده اند، توضیحات مبسوطی در رابطه با شروع اقدامات خود در زمینه این طرح ارائه داد.

وی به اهم فعالیت های در دست اقدام اعم از طراحی اولیه سایت،آموزش های حضوری و مجازی ، شخصیت سازی ،نظرسنجی از دانش آموزان و معلمان بصورت آنلاین،تهیه موشن گرافی،طراحی پوستر،اینفوگرافی بحرانهای آبی،دعوت از مدرسان واساتید مجرب جهت آموزش و ... اشاره نمود.

در ادامه، آقاجانلو مدیر آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان در ابتدا به آمار دانش آموزان و برنامه ریزی و تعیین ظرفیت ها اشاره کرد و گفت: بایستی ظرفیت آموزشی از قبل به این اداره اعلام گردد تا در سیستم LTMS بارگذاری شود.

وی افزود: پس از اتمام مرحله بارگذاری ،در تابستان امکان استفاده برای معلمان در این حوزه  فراهم می گردد.

آقاجانلو به حضور مشاور در اجرای طرح داناب در مدارس با برنامه قبلی تاکید کرد و گفت: با برنامه ریزی دقیق و اطلاع رسانی درست می توان همایش های مشترک آموزشی در سطح استان با حضور مدیران ،معلمان و دانش آموزان برگزارنمود.

در پایان، مهندس افشاری به متمرکز نمودن آموزش در سطوح اول و دوم متوسطه تاکید نمود و با توجه به محدودیت زمانی،جدیت و تلاش بیشتر همه اعضای مسئول را خواستار شد.

وی به محوریت کتاب انسان و محیط زیست در این طرح ملی اشاره کرد و بر اهمیت بازخورد و اثربخشی این طرح روی جامعه هدف(دانش آموزان) تاکید نمود.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای زنجان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای زنجان

    شركت آب منطقه‌ای زنجان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات