سرعت عمل شهرداری شیراز در ساماندهی وضعیت پس از سیل قابل تقدیر است

سرعت عمل شهرداری شیراز در ساماندهی وضعیت پس از سیل قابل تقدیر است


شهردار شیراز ضمن حضور در محله سعدی گفت: سرعت عمل شهرداری شیراز در ساماندهی وضعیت پس از سیل و زدودن آثار آن قابل تقدیر است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور با اشاره به پاکسازی و شستشوی خیابان های این محله و زدودن آثار گل و لای از آن افزود: پس از وقوع حادثه سیل در محله سعدی با بسیج ۳ هزار نیرو در شهرک سعدی تلاش کردیم آثار سیل و گل و لای را از بین ببریم و این منطقه را وضعیت قبلی خود بازگردانیم.
وی با بیان اینکه بسیاری از نیروهای شهرداری از همان ساعات ابتدایی پس از وقوع سیل در شهرک سعدی حضور پیدا کردند و بدون وقفه در حال خدمت رسانی هستند، اضافه کرد: پس از اتمام عملیات پاکسازی محله سعدی، عملیات بهسازی این محله آغاز می شود.
شهردار شیراز با حضور در محله سعدی و گفت و گو با شهروندان آسیب دیده این محله اعلام کرد: برای اینکه به مردم سعدی ثابت کنیم مجموعه شهرداری کنار آنها باقی می ماند، از هفته آینده بهسازی و زیباسازی بلوار شهید وفایی را آغاز و آن را به بهترین صورت به شهروندان ساکن در این منطقه تقدیم می کنیم.
مهندس اسکندرپور ضمن تشکر از نیروهای شهرداری حاضر در محله سعدی همچون نیروهای پاکبان، فضای سبز، خدمات شهری، آتش نشان و ... گفت: برای یاری رسانی هر چه سریعتر به محله سعدی و بازگرداندن شرایط عادی به این محله نیروهای ستادی، مدیران میانی و ارشد شهرداری نیز در حوزه های کارگری کمک کردند.
وی اضافه کرد: بخش زیادی از شهروندان برای کمک به آسیب دیدگان حادثه سیل در کنار ما بودند و این همدلی، همراهی و همگامی مردم و مسئولین ویژگی شاخص روزهای پس از حادثه سیل بود. مجموعه شهرداری نیز تلاش دارد با خدمتگزاری بیشتر به شهروندان از این همدلی سپاسگزاری کنیم.
شهردار شیراز ضمن تشکر از شهروندان و گروه های مردم نهاد که پس از وقوع حادثه سیل به یاری شهروندان محله سعدی آمدند، گفت: امیدوارم همراهی و همدلی شهروندان با مجموعه مدیریت شهری پس از این نیز ادامه داشته باشد.
براساس این گزارش نیروهای شهرداری شیراز علاوه بر پاکسازی و بهسازی محله سعدی از آثار گل و لای به جای مانده از سیل روز ششم فروردین ماه، اقدام به برپایی نانوایی صلواتی، نیازسنجی اقلام ضروری خانواده های آسیب دیده و توزیع  بسته های کمکی بین آنها کرده است.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات