شهردار بیجار: آب های سطحی کاملا در کنترل نیروهای شهرداری بود و هیچ خسارتی در پی نداشته است

شهردار بیجار:
آب های سطحی کاملا در کنترل نیروهای شهرداری بود و هیچ خسارتی در پی نداشته است


به گزارش روابط عمومی شهرداری بیجار، بیگ محمدپور ظهر امروز یکشنبه ۱۱ فروردین ماه، ضمن خسته نباشید به کلیه نیروهای ستاد مدیریت بحران شهرستان و نیروهای شهرداری، گفت: از روز گذشته بعدازظهر و بعداز سومین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری، ۲۰ اکیپ ثابت و سیار، همراه با ۱۳۰ نفر از نیروهای شهرداری در حالت آماده باش بودند.

شهردار بیجار با اشاره به استقرار اکیپ های شهرداری در نقاط مختلف شهر، اظهار داشت: از ساعات اولیه بامداد اکیپ ها در ۸ نقطه حادثه خیز و ۳۶ مسیر پیش بینی شده مستقر و اقدامات پیشگیرانه را آغاز کردند.

وی افزود: با شروع بارندگی و از ساعت ۳ بامداد، کلیه مسیرها و آب راه ها توسط اکیپ های سیار بررسی و موانع و آبگرفتگی های احتمالی به اکیپ های خدماتی گزارش و به سرعت برطرف می شد.

بیگ محمدپور با بیان اینکه نیروهای شهرداری بیجار آمادگی کامل برای مقابله با سیل احتمالی را داشتند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه باوجود اقدامات پیشگیرانه اکیپ های شهرداری و آمادگی کامل ستاد مدیریت بحران شهرداری بیجار، تا این لحظه و با پایان بخش اول بارندگی ها در شهر بیجار، خدا را شکر بجز چند مورد آبگرفتگی حیاط منازل، هیچ مورد و مشکل خاصی نبوده و آب های سطحی و سیلاب ، کاملا در کنترل نیروهای این شهرداری بود و هیچ خسارتی در پی نداشت.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرداری بیجار، ضمن تشکر از شهروندان و اهالی رسانه ای که در زمان بارش باران با شهرداری همکاری داشتند، گفت: طبق پیش بینی های هواشناسی، موج بارش دیگری در راه است و از کلیه شهروندان گرامی خواهشمندیم، از پارک خودرو در نقاط حادثه خیز اعلام شده اجتناب کرده و در زمان جاری شدن آب در خیابان ها تا حد امکان از ترددهای غیر ضروری پرهیز نمایند و با نیروهای شهرداری، همکاری بیشتری داشته باشند تا خدایی نکرده شاهد خسارتی نباشیم.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری بیجار

    منبع خبر

    شهرداری بیجار

    شهرداری بیجار یک شهرداری در شهر بیجار می باشد

      نظرات