اعلام میزان خسارت وارده به تاسیسات آب وفاضلاب استان مرکزی در اثرسیلاب اخیر

اعلام میزان خسارت وارده به تاسیسات آب وفاضلاب استان مرکزی در اثرسیلاب اخیر


۸۰۰x۶۰۰

در پی وقوع سیل اخیر در برخی از استان های کشور جمعاً ۶۰ میلیارد ریال خسارت به تاسیسات آب و فاضلاب استان مرکزی وارد شده است .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی یوسف عرفانی نسب سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهری و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی با اعلام فوق تصریح کرد : خسارات وارده شده بر اثر سیلاب های اخیر به تاسیسات آب و فاضلاب شهری در حدود ۵۰ میلیارد ریال و خسارات وارد شده به تاسیسات آب و فاضلاب روستایی ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

وی با اشاره به خسارات وارد شده به تاسیسات آب و فاضلاب شهرهای استان مرکزی اظهار داشت: در پی وقوع سیل اخیر، به تصفیه خانه فاضلاب و بخشی از کلکتور و شبکه جمع آوری فاضلاب شهر اراک، یکی از تصفیه خانه های فاضلاب شهر مهاجران ، راههای دسترسی به تاسیسات آب و فاضلاب و بخشی از خطوط انتقال و شبکه های توزیع آب تعدادی شهرهای استان خسارت وارد شده است.

عرفانی نسب از بسیج همکاران و امکانات شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی برای برطرف نمودن مشکلات پیش آمده در اثر وقوع سیل خبر داد و افزود : خوشبختانه وضعیت آبرسانی و جمع آوری فاضلاب در شهرهای استان به شرایط عادی بازگشته است.

نویسنده :زهرا طراوتی فکور

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی

    منبع خبر

    شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی

    شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی یک شرکت در شهر اراک می باشد

      نظرات