احداث و بهره برداری از قطعه ۶۴ عمومی باغ رضوان

احداث و بهره برداری از قطعه ۶۴ عمومی باغ رضوان

رییس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه گفت:  با آغاز سال جدید احداث قبور و دفن اموات در قطعه ۶۴ عمومی آرامستان شهر شروع شد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ حجت الاسلام والمسلمین امیر عباس عابدینی عنوان کرد: با توجه به پایان تسطیح و خاکریزی قسمتی از زمین های جدید آرامستان بمنظور ارائه خدمات به همشهریان و وجود قطعه عمومی جدید با قیمت های مناسب، در نظر است تا پایان سال این قطعه را با مساحت بیش از ۲/۵ هکتار به بهره برداری کامل برساند و بدین ترتیب با شروع سال جدید احداث قبور و دفن اموات در این قطعه نیز آغاز شد.

وی بیان کرد: بمنظور بهره برداری از آرامگاه های عمومی و در چارچوب برنامه تعیین شده مطابق با بودجه عمرانی سال ۹۸ سازمان، جهت ایجاد تنوع در قطعات و قبور موجود در آرامستان مطابق با درخواست های صورت گرفته در خصوص قبور دو طبقه از سوی مردم، سازمان آرامستان اقدام به احداث دو باب آرامگاه عمومی با مساحت هر کدام ۱۰۰مترمربع و با گنجایش ۴۰عدد قبر دو طبقه در مجاورت آرامگاه های عمومی و انبار سازمان کرده است که بزودی به بهره برداری می رسد .

وی با اشاره به توسعه معماری  آرمگاه های باغ رضوان ارومیه  به سبک سنتی و اسلامی، گفت: معماری  آرمگاه های باغ رضوان ارومیه  به سبک سنتی و اسلامی توسعه می یابد.

رییس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه با اشاره به مقوله آبیاری در فضای آرمستان گفت:  با احداث یک حلقه چاه  در روستای قره حسنلو و با انجام  لوله کشی آب به میزان دخیره  ۵۰۰ متر  مکعب  مشکل آب حل شده است .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات