لزوم توجه به جانشین پروری در بسیج

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت آب منطقه ای تهران گفت: در سال ۹۸ بیش از پیش باید به موضوع جانشین پروری توجه ویژه ای شود تا خللی در روند اجرای برنامه های ابلاغی صورت نگیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "احمد خسروی" با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال رونق اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: رهبر انقلاب اسلامی سال جاری را همچون سال های گذشته مربوط به موضوعات اقتصادی نام نهادند چراکه دشمن به دنبال تهاجم اقتصادی به کشور است.

وی افزود: دشمن در بازه های مختلف به دنبال تهاجم  به دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی است تا با ضعیف جلوه دادن آن، مردم را علیه دولت و نظام قرار دهند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت آب منطقه ای تهران با بیان اینکه مردم باید از دولت مطالبه گری داشته باشند گفت: این موضوع طلب به حق مردم است و بر اساس دستورات فرمانده کل قوا، نیروهای ارزشی و توانمند وظیفه دارند هرجا نقصی را دیدند در ابتدا به مسئولان تذکر داده و  در صورت عدم رفع نقص آتش به اختیار در جهت اجرای قانون نسبت به برطرف نمودن آن اقدام کنند.

وی با اشاره به وقوع بارش های بی سابقه در نیمه نخست فروردین سال جاری تصریح کرد: بارش های بسیار خوبی در اکثر تقاط کشور به وقع پیوست که در برخی مناطق این نعمت به نقمت تبدیل شد که با فرمان رهبر معظم انقلاب علاوه بر دولت مردان، ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی نیز پای کار آمده و به یاری سیل زدگان شتافتند.

خسروی افزود: بسیج شرکت آب منطقه ای تهران طی این مدت به خصوص در محل سدها در آماده باش کامل به سر می برد تا در صورت نیاز در جهت جلوگیری از وقوع هرگونه حادثه ناشی از سیل و بارش ها به موقع وارد عمل شود.

وی از ابلاغ برنامه بسیج به فرماندهان پایگاه های بسیج تابعه خبر داد و گفت: در سال ۹۸ بیش از پیش باید به موضوع جانشین پروری توجه ویژه ای شود تا خللی در روند اجرای برنامه های ابلاغی صورت نگیرد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت آب منطقه ای تهران خاطرنشان کرد: دشمن برای ضربه به ایران خود را آماده کرده است و برای هر روز ما برنامه دارد بنابراین ما هم باید همواره در جهت خنثی نمودن توطئه های دشمن و برنامه های آنان آمادگی کامل داشته باشیم.

در پایان نیز فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت در احکامی جداگانه خانم ها منظرگدازگرها مسئول فرهنگی،  هانیه ظهور فاضلی مسئول بسیج مهندسین، ژاله شاهدی مسئول تربیت و آموزش، مهناز بنی احمد مسئول برنامه ریزی، فاطمه بیطرفان مسئول نیروی انسانی، انسیه موسوی مسئول تربیت بدنی و زهرا ولی زاده مسئول عملیات بسیج خواهران شرکت منصوب کرد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات