آغاز عملیات آسفالت معابر شهر در سطح گسترده

آغاز عملیات آسفالت معابر شهر در سطح گسترده

شهردار بیرجند از آغاز عملیات آسفالت معابر شهر بیرجند در سطح گسترده خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند، مهندس محمد علی جاوید اظهار داشت: کلیه معابر محدوده شهر بیرجند و پیرامون آن که زیر سازی و شبکه های آب، برق و گاز نیز توسط دستگاههای ذیربط انجام شده در صورت پرداخت هزینه آماده سازی توسط اهالی، آسفالت می گردد.

وی خاطر نشان کرد: آسفالت ۷۸ هزار و ۵۰۰ متر مربع از معابر سطح شهر با هزینه ای بالغ بر ۳۱ میلیارد ریال در دستور کار واحد عمران شهرداری بیرجند قرار دارد.

شهردار بیرجند از آسفالت معابر شهر شامل معابر بهجت مهرشهر و کارگران خبر داد و افزود: ۱۲ هزار متر مربع از معابر مهرشهر و ۸ هزار متر مربع معبر کارگران ۲۲ با مبلغ ۸ میلیارد ریال آسفالت می شود.

جاوید با اشاره به روکش آسفالت معابر خیابان شهید  خزاعی (بین انقلاب و مطهری) به مساحت ۳۵۰۰ متر مربع، ضلع غرب خیابان مطهری به متراژ ۸ هزار متر مربع و ۹۵۰۰ متر مربع از خیابان شهید ذقنی و کلاهدوز (انقلاب) یادآور شد: هزینه روکش خیابان های فوق معادل ۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال می باشد.

وی از آسفالت خیابان سجاد ۶ به متراژ ۳ هزار متر مربع و هزینه ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال خبر داد و اذعان داشت: آسفالت بلوار امام رضا (ع) از بلوار صیاد شیرازی تا بلوار ناصری به متراژ ۱۸ هزار متر مربع و بلوار آوینی از میدان تا مجتمع مسکونی قرارگاه سلمان به متراژ ۹ هزار متر مربع و مجموعا مبلغ ۱۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در برنامه کاری شهرداری قرار دارد.

به گفته شهردار بیرجند مسیر خیابان نواب تا سجاد ۶ نیز به مساحت ۷۵۰۰ متر مربع و با هزینه ۳ میلیارد ریال انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است آسفالت معابر فوق الذکر بر اساس اولویت و حجم ترافیک، اجرایی خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری بیرجند

  منبع خبر

  شهرداری بیرجند

  شهرداری بیرجند

  شهرداری بیرجند یک شهرداری در شهر بیرجند می باشد

   نظرات