اولویت اصلی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در سال ۹۸، رسیدن به یک...

جلسه کمیسیون توسعه مدیریت شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی با حضور مدیر کل دفتر فن آوری اطلاعات، توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت مدیریت منابع آب ایران و محوریت "مسئولیت پذیری و پاسخ گویی" برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای خراسان رضوی، محمد علائی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی ضمن خوش آمدگویی به ایشان افزود: مدیریت مدرن بستر خاص خود را می خواهد و باید فرهنگ سازمانی را رشد دهیم تا بتوانیم اثرات مثبتی در مدت خدمتگزاری خود داشته باشیم. علایی با اشاره به اینکه هدف اصلی ما در سال ۹۸ رسیدن به یک شرکت تمام الکترونیک در تمامی بخش هاست گفت: با توجه به پتانسیل بسیار بالای نیروهای انسانی موجود در سطح شرکت تحقق این هدف دور از انتظار نیست و تمام تلاش خودمان را در تحقق آن بکار خواهیم بست.

علائی ضمن تشکر از همراهی استاندار محترم استان در بخش های مدیریت کلان آب استان افزود: امسال با کمک همیاران آب تلاش خواهیم کرد طی یک برنامه ریزی چند ساله کسری مخزن آب دشت های استان را به صفر برسانیم. و در این بین از دستگاه های بالادستی، مثل شرکت مدیریت منابع آب ایران انتظار داریم که در این مسیر همراه می باشند و با رصد ارائه نقاط قابل بهبود در رسیدن به این چشم انداز کار را تسریع نمایند.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان در پایان سخنان خود گفت: در برحه ای از زمان که تمامی دشمنان سعی دارند القا نمایند نظام کارآمد است با تلاش و جدیت باید این نقشه دشمن را نقش برآب نمائیم.

مدیر کل دفتر فن آوری اطلاعات، توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت مدیریت منابع آب ایران ضمن تشکر از اعضای کمیسیون به تبیین رویکردهای اصلی شرکت مدیریت منابع آب درسال ۹۸ پرداخت. وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند: کارها، باید با مدیریت جهادی و انقلابی پیش رود، گفت: با توجه به نامگذاری سال ۹۸ به نام رونق تولید و با توجه به باورهای دینی و نظام باید از تلاش های مضاعف برخوردار شویم. کارهایی که انجام دادید و در حال انجام است هم رویکرد انقلابی و هم جهادی دارد ولی باید رشد و نمو پیدا کند. لازم است اقدامات اطلاع رسانی بیشتری در سطح کشور داشته باشد.

مهدوی فر به تبیین راهبردهای اصلی مدیریت منابع آب در سال ۹۸ پرداخت و گفت: یکی از نکات اصلی در سال ۹۸ " مسئولیت پذیری و پاسخگویی" است. اگر کاری طبق شرح وظیفه به کارمندان ارجاع شود و انجام ندهند باید عذرخواهی کنند. کارشناس باید پاسخگوی مسئولیت و شرح وظیفه ش باشد. وی ادامه داد: در راستای عملکرد مسئولیت پذیری و پاسخگویی رضایتمندی افزایش پیدا می کند.

مدیر کل دفتر فن آوری اطلاعات، توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت مدیریت منابع آب ایران پیشنهاد برگزاری جلسات فصلی و انتقال مباحث مطرح شده به مدیران، معاونان و سایر کارمندان را داد و خواستار اختصاص روزی در پایان  هرفصل به عنوان روز حسابداری عملکرد در هر معاونت و هر دفتر شد.

مهدی فر با اشاره به مدیرت رسانه ای بحران اظهار داشت: در راستای پاسخگوئی مناسب باید روی مدیریت رسانه تمرین شود، اطلاعات و آماری که منتشر می شود باید درست بوده و صحبت ها ایجاد تنش نکند.تبیین صحیح شرایط حین، قبل و بعد از وقع جریانات بایستی مدیریت شود.

وی با اشاره به تاکیدات مهم در سال ۹۸ گفت: نیازمند انجام تلاش های بیشتر در بهینه سازی رفتارهای مدیریتی در عرصه مدیریت منابع آبی هستیم که با توجه جدی به ۳ مقوله نظام های بهره برداری، اجرایی و برنامه ریزی انجام خواهد شد.

وی در انتها به افتتاحیه شبکه اینترانت شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی بر بستر فیبر نوری مخابرات و بازدید از امکانات وزیرساخت های مرکز رصد، پایش و مدیریت داده های آبی استان پرداخت. در ابتدای جلسه نیز گزارش اقدامات شرکت آب منطقه ای در بخش های توسعه مدیریت و فناوری اطلاعات توسط همکاران و نیز توسعه مدیریت ارائه گردید.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای خراسان رضوی

منبع خبر

شركت آب منطقه‌ای خراسان رضوی

شركت آب منطقه‌ای خراسان رضوی یک سازمان دولتی می باشد

نظرات