امیر عباس نخعی نژاد عضو هیات مدیره سازمان ساماندهی مشاغل شهری شد

امیر عباس نخعی نژاد عضو هیات مدیره سازمان ساماندهی مشاغل شهری شد

طی حکمی از سوی شهردار کرمان، امیر عباس نخعی نژاد به عنوان عضو هیات مدیره سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرمان معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین در متن این حکم آمده است:

برادر بزرگوار جناب آقای مهندس امیر عباس نخعی نژاد

با سلام

نظر به اهمیت و ضرورت ساماندهی مشاغل شهری جهت پیشبرد اهداف شهرداری  کرمان در رسیدن به شهری شاداب، قابل سکونت برای حال و آینده و ایجاد محیط زندگی مناسب و دور از هر گونه آلایندگی، نیازمند هم اندیشی و همکاری با فعالان و نخبگان حوزه خدمات شهری می باشد تا بتوانیم بستری مناسب و پویا جهت کسب و کار و توسعه اقتصادی شهر و شهرداری، همچنین رضایت شهروندان ایجاد کنیم.

بدین منظور با توجه به تعهد، تجارب، کارایی و شناخت کافی که از جنابعالی دارم و به استناد ماده هفت فصل چهارم اساسنامه سازمان ساماندهی مشاغل شهری وفرآورده‌های کشاورزی به موجب این حکم شما را به سمت« عضو هیات مدیره» منصوب می نمایم، از اهم وظایف جنابعالی بررسی و اتخاذ تصمیم نسبت به برنامه های میان مدت و بلند مدت سازمان در چارچوب دستورالعمل ها و بخشنامه ها ی ابلاغی، بررسی و تایید بودجه با رعایت بخشنامه مربوط، بررسی و تایید صورت های مالی وسایر وظایف محوله در اساسنامه می باشد. امیدواریم با اتکال به خداوند و همکاری سایر اعضا در پیشبرد اهداف موفق و موید باشید.

سید مهران عالم زاده

شهردار کرمان و رییس شورای سازمان ساماندهی مشاغل شهری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

    منبع خبر

    شهرداری کرمان

    شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

      نظرات