تبادل نظر با شورای شهر تبریز به منظور  ...

تبادل نظر با شورای شهر تبریز به منظور ...

تبادل نظر با شورای شهر تبریز به منظور سرمایه‌گذاری برای پروژه زباله‌سوز

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، محمد حاجیان شهری در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه رئیس و اعضای کمیسیون خدمات شهری شهر تبریز سفر دوروزه ای به مشهد داشتند، اظهارکرد: این دعوت با هدف بررسی بیشتر درخصوص مصوبه اخیر شورای شهر مشهد مبنی بر سرمایه‌گذاری در بحث زباله‌سوز انجام شد.

حاجیان شهری افزود: حجم بالای سرمایه‌گذاری و تعهدات ناشی از آن، دغدغه هایی را به لحاظ فنی و حقوقی برای شورای شهر و مدیریت شهری مشهد ایجاد کرده بود تا حقی از مردم مشهد تضییع نشود و مدیون شهروندان نباشیم.

وی درخصوص انتخاب تبریز برای این تبادل نظر گفت: شورای شهر تبریز از ۲ سال قبل بررسی احداث و سرمایه‌گذاری برای زباله‌سوز را در دستورکار قرار داده و لذا نیاز به تبادل تجربه داشتیم؛ خوشبختانه بحث های خوبی در ۲ جلسه مطرح شد و روشنگری های شایانی نیز اتفاق افتاد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد تاکید کرد: بدون شک ایجاد زباله‌سوز در شهر مشهد یا تبریز منافع بسیاری را برای شهروندان بهمراه خواهد داشت.

حاجیان شهری با اشاره به اهمیت انتقال تجربیات میان شهرهای مختلف، گفت: به هراندازه که تعاملات خود با دیگران را گسترش دهیم، موفقیت بیشتری کسب خواهیم کرد و خدمات بهتر، جامع‌تر و کامل‌تری نیز به شهروندان ارائه می‌شود.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات