پیام مشترک مدیریت شهری مبارکه به مناسبت یکم تیرماه روز اصناف

پیام مشترک مدیریت شهری مبارکه به مناسبت یکم تیرماه روز اصناف

شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه در پیامی مشترک فرارسیدن یکم تیرماه،روز اصناف را  به این قشر زحمتکش تبریک گفتند .

متن پیام بدین شرح است :

باسمه تعالی

اولین روز از تیرماه به نام روز ملی اصناف نامگذاری شده و این خود نشان از اهمیت این قشر در دیدگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی است . اصناف در کشورمان از اقشار مومن و متدینی هستند که با نگاه دینی به مردم و جامعه خدمت کرده و وجود همین صفات و ویژگیهای بارز و منحصر به فرد آنان را از کسبه کشورهای دیگر متمایز و متفاوت ساخته است و این روز فرصتی مغتنم، برای ارج نهادن به ارزش های معنوی ،اجتماعی و اقتصادی این تلاشگران عرصه شکوفایی اقتصادی است.

اصناف و بازاریان در تاریخ این مرز و بوم نقش سازنده ای از خود نشان داده اند و هم اکنون نیز هر چه به جلو حرکت می کنیم شاهد نقش آفرینی و حضور پررنگ تر اصناف در چرخه های مختلف اقتصاد کشور هستیم. گستردگی این نقش، امروز تا بدانجا پیش رفته که در اکثر صحنه های اجتماعی ،اقتصادی، سیاسی ،فرهنگی و...شاهد حضور موثر و آگاهانه بازاریان و اصناف بوده به گونه ای که حضرت امام خمینی (قدس سره) در کلامی گهربار از بازاریان و اصناف به عنوان بازوان نهضت نام بردند و می توان  از این قشر خدوم به عنوان بازویی برای دولتمردان در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی نام برد.

با بررسی نقش بازار و بازاریان در قبل و بعد از انقلاب اسلامی ، در دوران دفاع مقدس و بویژه شرایط کنونی کشور که دنیای استکبار تحریم اقتصادی را علیه نظام اسلامی برپا کرده است، اصناف با عمل به منویات رهبرمعظم انقلاب، نقش تعیین کننده و سرنوشت سازی در توسعه و پیشرفت کشور خواهند داشت. برای تحقق اهداف عالیه کشور، حضور منسجم و قوی اصناف در عرصه های مختلف اقتصادی و اجتماعی کشور ضرورتی انکار ناپذیر است هرچه از  بازار شهرها حمایت شود به همان اندازه پیشرفت و شکوفایی تولید و صنعت کشور امکان پذیرترخواهد شد.

بدینوسیله از زحمات بی شائبه صورت پذیرفته در مجموعه اصناف شهرستان مبارکه تقدیر و تشکر نموده، امیدواریم در سایه الطاف الهی، در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری، "سال رونق تولید" نامگذاری شده است، در توسعه و شکوفائی اقتصاد کشور و دست یابی به آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پیشگام و پایدار باشید.

سید محسن هاشمی -شهردار مبارکه
سجاد خالوزاده-رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه
اعضای شورای اسلامی شهر مبارکه

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مبارکه

  منبع خبر

  شهرداری مبارکه

  شهرداری مبارکه

  شهرداری مبارکه یک شهرداری در شهر مبارکه می باشد

   نظرات