اساس موفقیت مدیریت شهری مبنا قراردادن مبادله است/ هرچه مبادلات افزایش ...

اساس موفقیت مدیریت شهری مبنا قراردادن مبادله است/ هرچه مبادلات افزایش ...

اساس موفقیت مدیریت شهری مبنا قراردادن مبادله است/ هرچه مبادلات افزایش پیدا کند رفاه شهروندان بیشتر خواهد شد

شهردار مشهد با اشاره به اینکه بر افزایش مبادله چه درون سازمانی و چه برون سازمانی تاکید داریم، گفت: اساس موفقیت مدیریت شهری در حوزه اقتصادی مبنا قراردادن مبادله است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه معاون شهردار و رئیس سازمان اقتصادی و مشارکت های شهرداری مشهد که با حضور رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر و مدیران شهری برگزار شد، افزود: اگر مبادله در فضایی شفاف انجام شود برای طرفین مبادله و مردم منفعت دارد.
وی با بیان اینکه حجم مبادلات به نوعی شاخص ما در حوزه اقتصادی قرار دارد، اظهار کرد: لذا هر چه حجم مبادلات بالا باشد اقتصاد بهتر و رفاه شهروندان نیز بیشتر است.
وی اضافه کرد: بر همین اساس مدیریت شهری به دنبال این است که حجم مبادلات را افزایش داده و منفعت بیشتری برای شهر و شهرداری ایجاد کند لذا اولویت حوزه اقتصادی شهرداری مشهد ایجاد فضا و زمینه برای افزایش مبادلات است.
کلائی با اشاره به اینکه رویکرد شورای شهر و کمیسیون اقتصادی شورا نیز تاکنون تسهیل در مبادلات بوده است، ادامه داد: معتقدیم هر چه فضای انجام مبادلات بادید کارشناسی بیشتر شود شهر و شهرداری مشهد منفعت خواهند برد.
شهردار مشهد گفت: حوزه اقتصادی شهرداری باید اولویت و تلاش خود را در افزایش زمینه و فضا برای تحقق مبادلات درون و برون سازمانی قراردهد و هزینه های مبادلات را نیز کاهش دهد.
وی با تقدیر از تلاش های رضا خواجه نائینی، معاون سابق اقتصادی و مشارکت های شهرداری مشهد افزود: توفیقات وی در حوزه اقتصادی از جمله تهاتر بدهی ها و کسب درآمد برای شهرداری مشهد بسیار چشمگیر است که امیدواریم این روند در مدیریت جدید نیز ادامه داشته باشد، هر چند که زدن رکوردهایی که در دوره مدیریت آقای خواجه نائینی شاهد آن بودیم، سخت است.
گفتنی است در این مراسم رضا خواجه نائینی معاون سابق اقتصادی شهردار مشهد تکریم و اژدر اژدری به عنوان معاون شهردار و رییس سازمان اقتصادی و مشارکت های شهرداری مشهد منصوب شد؛ رضا خواجه نائینی هم اکنون به عنوان معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد در حال فعالیت است.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات