اجرای عملیات لکه گیری آسفالت معابر منطقه دو اراک

اجرای عملیات لکه گیری آسفالت معابر منطقه دو اراک

زندیه وکیلی شهردار منطقه دو اراک گفت: عملیات کندمان، کابل کشی فشار قوی و زیرسازی جهت آماده سازی آسفالت به طول ۴۰۰ متر در خیابان میرزای شیرازی مقابل پارک امیر کبیر در حال انجام می باشد.
وی تصریح کرد : این طرح که با تلاش بی وقفه عوامل اجرایی شهرداری منطقه دو، پاکبانان سازمان مدیریت پسماند و همچنین استفاده از امکانات موجود در حال انجام است،در جهت مرتفع شدن مشکلات این منطقه می باشد.
شهردار منطقه دو اراک از انجام عملیات آسفالت و لکه گیری برخی از معابر سطح این منطقه خبر داد و گفت: در این راستا تاکنون عملیات لکه گیری و آسفالت از میدان شریعتی تا میدان هفت تیر انجام شده است.
وی ادامه داد: همچنین عملیات لکه گیری آسفالت معابر واقع در خیابان سبحانی در حال انجام است و به زودی به اتمام خواهد رسید.
شهردار منطقه دو اراک با اشاره به اینکه بهسازی و ترمیم آسفالت معابر از جمله مطالبات جدی شهروندان از شهرداری است، افزود: به همین منظور شهرداری برای کسب رضایت شهروندان، لکه گیری و آسفالت معابر و خیابان ها را بر اساس اولویت در دستور کار خود قرار داده است و این امر با جدیت دنبال می شود.
زندیه وکیلی خاطرنشان کرد: این اقدامات و فعالیت ها به منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و به حداقل رساندن نارسایی های شهری و بهسازی و ساماندهی فضاها و زیرساخت های شهری انجام می شود.:
لینک اصل خبر در سایت شهرداری اراک

    منبع خبر

    شهرداری اراک

    شهرداری اراک یک شهرداری در شهر اراک می باشد

      نظرات