آغاز پویش دوشنبه‌های با دوچرخه در مشهد

آغاز پویش دوشنبه‌های با دوچرخه در مشهد

آغاز پویش دوشنبه‌های با دوچرخه در مشهد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، صبح امروز رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک و رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهد حدفاصل میدان ملک‌آباد تا ساختمان تالار شهر را رکاب زدند.

مجتبی بهاروند در پایان به گفتگو با خبرنگار ما پرداخت و اظهارکرد: به ابتکار کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر مشهد طرح دوشنبه‌های با دوچرخه راه‌اندازی شده است؛ «سه‌شنبه های بدون‌خودرو» همچنان به قوت خود باقیست و فردا نیز با استفاده از قطارشهری به محل کار خواهیم آمد.

وی افزود: امیدواریم در هفته آتی نیز جمع بیشتری از اعضای شورای شهر، شهردار و معاونین وی درطرح دوشنبه های با دوچرخه حضور پیدا کنند.

بهاروند با بیان اینکه کلانشهر مشهد از نظر آلودگی هوا و ترافیک دارای وضعیت خاصی است، گفت: فرهنگ دوچرخه‌سواری، استفاده از حمل‌ونقل پاک و حمل و نقل عمومی باید در بین مردم بسط و گسترش یابد چراکه با تحقق این مهم، آلودگی هوا و ترافیک کاهش پیدا می‌کند.

رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم و شهروندان نیز در این مسیر حضور پررنگی داشته باشند و ایران و مشهد هم همچون بسیاری از کشورهای پیشرفته جزو پیشتازان حمل‌ونقل پاک قرار گیرد.

بهاروند تصریح کرد: سعی ما بر توسعه و تکمیل مسیرهای دوچرخه سطح شهر است تا شهروندان برای تردد مشکلی نداشته باشند و تداخلی با خودروها پیش نیاید.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات