دِینمان را به شهدا، جانبازان و آزادگان ادا نکرده ایم

دِینمان را به شهدا، جانبازان و آزادگان ادا نکرده ایم

دِینمان را به شهدا، جانبازان و آزادگان ادا نکرده ایم

شهردار مشهد با اشاره به جانفشانی و فداکاریهای ایثارگران گفت: هنوز هم نتوانسته ایم دِینمان را به شهدا، جانبازان، آزادگان و خانواده هایشان ادا کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی امروز در مراسم افتتاح طرح توسعه آسایشگاه جانبازان شهید امام خمینی (ره) که با حضور رییس کمیسیون ویژه جانبازان و ایثارگران، نماینده ولی فقیه و رییس بنیاد شهید و جمعی از جانبازان و مدیران شهری برگزار شد، افزود: باید از خودمان این سئوال را بپرسیم که آیا دِین خودمان را به شهدا، جانبازان و آزادگان و خانواده هایشان ادا کرده ایم؟ که در پاسخ باید گفت نتوانسته ایم که دِینمان را ادا کنیم.
وی اضافه کرد: ما نتوانسته ایم دِینمان که در مقابل ایثارگری و درد و رنج هایی که جانبازان سرافراز برای دفاع از اسلام و کشور کشیده اند را ادا کنیم.
وی با بیان اینکه احداث این اسایشگاه و چندین برابر این اقدامات نمی تواند بخشی از ایثارگری جانبازان عزیز را جبران کند، اظهار کرد: همه ما مدیون شهدا، جانبازان و آزادگان هستیم و تلاش بسیاری نیاز است تا بتوانیم بخشی از دِین خود را ادا کنیم.
کلائی ادامه داد: این نکته را باید مدنظر قرار دهیم که اگر امنیت داریم و از موهبات زندگی برخورداریم از ایثارگری شهدا، جانبازان و آزادگان است لذا مدیون آنها هستیم و باید تلاش کنیم دِین خود را ادا کنیم.
گفتنی است در این مراسم جانبازان با اهدا هدایایی به شهردار و معاون فنی و عمران از آنها برای احدث آسایشگاه جانبازان تقدیر کردند.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات