دیدار شهردار و اعضای شورا به مناسبت هفته قوه قضائیه

دیدار شهردار و اعضای شورا به مناسبت هفته قوه قضائیه

شهردار لار دردیدار با دادستان لارستان؛
تعامل مجموعه شهرداری و شورا در تمام بخش‌ها با مجموعه دادگستری مثال زدنی است
همزمان با هفته قوه قضاییه، محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار به همراه رحیم بیژنی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر لار با دادستان لارستان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در این دیدار محمدرضا قنبرنژاد شهردار لارضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه تعامل مجموعه شهرداری و شورا را در تمام بخش‌ها با مجموعه دادگستری مثال زدنی دانست و افزود: شهرداری و دادگستری به عنوان دو ارگان مهم برای جامعه، تمام همت خود را برای حل و فصل معضلات در هر زمینه ای برای این شهر انجام خواهند داد .
وی تصریح کرد : دستگاه قضاء در جامعه از حساسیت و اهمیت خاصی برخوردار است و این مجموعه موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می‌شود .
شهردارلار نقش دادگستری را در ایجاد امنیت پایدار نقشی اساسی دانسته و افزود: امنیتی که به حمدلله در شهرستان شاهد وجود آن هستیم مرهون زحمات دادستان، رئیس دادگستری و کارکنان خدوم دستگاه قضایی می باشد.
در ادامه این دیدار بیژنی رئیس شورای اسلامی شهر لار ضمن تبریک گرامیداشت هفته قوه قضائیه و سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران حضرت امام خمینی(ره) و همچین تقدیر از کار طاقت فرسا و پرمسئولیت و حساس این حوزه، گفت: مسئولیتی که امروز  شما در امر قضاوت بر عهده دارید برای همه قابل تحسین است . هر وقت به مجموعه دادگاه وارد می شویم با دیدن مشکلات مردم آن موقع سختی کار مشخص می شود که شما در مسند پر مسئولیتی قرار دارید  و دغدغه و استرس را مدیریت می کنید.
وی امید مردم را در بحث قضاوت بعد از خدا به دست قضات دانست و افزود: شهروندانی که با دل نگرانی و استرس هایی که مراجعه می‌کنند پس از احقاق حق، بار مشکلات آنها کمتر شده و آرامشی به خانواده آنها برگشت داده اید.پس مردم باید به پاس این تلاش ها و زحمات شبانه روزی شما ، تشکر و قدردانی کنند و ما به عنوان نماینده مردم، زحمات شما را پاس می داریم.
رحیم بیژنی  آمادگی مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر را به جهت همکاری با مجموعه دادگستری اعلام کرد.
در ادامه ابوذر رنجبر دادستان عمومی انقلاب اسلامی لارستان کار قضایی را به مراتب سخت تر و مهمتر از دیگر مشاغل دانست و گفت:  این کار از نظر جسمی و روحی واقعاً جزء مشاغل سخت محسوب می شود.
دادستان لارستان با بیان اینکه رسیدگی به امور مردم در این شرایط مهم  اقتصادی و اجتماعی جامعه بسیار دشوار است، گفت: همکاران ما در دستگاه قضا با برخورد خوب با ارباب رجوع، رعایت حقوق شهروندی و صحه صدر، درکمترین زمان و با بهترین کیفیت مسائل و مشکلات مردم را حل و فصل می کنند.
وی دربحث مسائل و مشکلات شهر و شهرداری و اختیارات آن افزود: وظایف و خدمات شهرداری لار بر هیچ کس پوشیده نیست و مجموعه دادگستری نیزسعی کرده است همکاری لازم در مجموعه شهرداری و شورای اسلامی را رعایت کند.
همچنین عشرت جهاندیده مسئول کمسیون بانوان وخانوده درشورای شهر نیز ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدای هفتم تیرگفت :
انتخاب دونیروی جوانِ دلسوز ومتعهد در راس امورقضایی این شهرستان نشان ازاعتماد مسئولین استانی وکشوری ما، به توانمندی وتخصص جوانان است که امیدواریم این امر، درسایر ادارات شهرستان نیز به مرور،شاهدباشیم.
در پایان این جلسه  مدیران شهری از واحدهای مجموعه دادگستری بازدید کردند.
لینک اصل خبر در سایت شورای شهر لار

    منبع خبر

    شورای شهر لار

    شورای شهر لار یک شورای شهر در شهر لارستان می باشد

      نظرات