انسجام بخشی در روابط عمومی های استان از اهداف شورای هماهنگی روابط...

خزائی پور مدیر کل روابط عمومی و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در هفتمین نشست هیئت رئیسه این شورا ، گفت: ایجاد وحدت رویه و انسجام بخشی در روابط عمومی های استان از اهداف شورای هماهنگی روابط عمومی هاست.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی به نقل از استانداری مرکزی،خزائی پور مدیر کل روابط عمومی اظهار کرد: انسجام بخشی بین نهادها و سازمانها ، اتخاذ شیوه های مناسب و هماهنگی در امور اطلاع رسانی و ایجاد وحدت رویه از اهداف شورای هماهنگی روابط عمومی های استان است که اعضای این شورا باید به آن اهتمام جدی داشته باشند .

دبیر شورای اطلاع رسانی استانداری تصریح کرد:  ارتقاء جایگاه  و افزایش کارآمدی روابط عمومی های استان امری است که از سوی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان دنبال می شود.

وی بیان کرد: برگزاری دوره های آموزشی به منظور بالا بردن کارایی روابط عمومی ها به خصوص در عرصه خبر و برقراری ارتباطات و تلاش در عرصه ایجاد روابط عمومی الکترونیک با توجه به گسترش روز افزون فضای مجازی و به روز بودن در این عرصه و  عبور از روابط عمومی سنتی بسیار، مهم و کارساز است که در دستور کار این شورا قرار دارد.

گفتنی است  در این جلسه مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی به عنوان یکی از اعضای شورای هماهنگی های استان حضور داشت.

برگزاری دوره های آموزشی تشریفات در روابط عمومی و آموزش روابط عمومی الکترونیک، بازدید از روابط عمومی دستگاه های اجرائی ، برگزاری تور بازدید مدیران روابط عمومی از صنایع استان از جمله مصوبات این نشست بود.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    منبع خبر

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی یک شرکت می باشد

      نظرات