مدیر امور دیسپاچینگ و فوریت های برق شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد: کاهش ۲ و نیم درصدی مصرف برق در استان

مدیر امور دیسپاچینگ و فوریت های برق شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد: کاهش ۲ و نیم درصدی مصرف برق در استان

» مدیر امور دیسپاچینگ و فوریت های برق شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از کاهش ۲ و نیم درصدی مصرف برق این استان در روز گذشته هیجدهم تیرماه خبرداد.

" مهندس فتح الله پشتدار " در گفتگو با روابط عمومی شرکت عنوان کرد: براساس آخرین آمار ارائه شده از سوی وزارت نیرو، میزان برق مصرف شده در استان کهگیلویه و بویراحمد در روز هیجدهم تیرماه جاری به بیش از ۳۹۰ مگاوات رسیده که کاهش ۲ و نیم درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل را نشان می دهد.

وی اظهارداشت: در روز گذشته هیجدهم تیرماه میزان مصرف برق در استان کهگیلویه و بویراحمد ۹ مگاوات کمتر از مدت مشابه را نشان می دهد.

مدیر امور دیسپاچینگ و فوریت های برق شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود:‌ گچساران با ۱۴۷ مگاوات مصرفی بیشترین مصرف را در بین شهرستان های این استان داشته اگرچه نسبت به مدت مشابه سال گذشته از ۱۸ مگاوات کاهش را نشان می دهد.

پشت دار با تشریح میزان مصرف برق در سایر شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد در روز گذشته، خاطرنشان کرد: شهرستان های بویراحمد و دنا با مصرف ۱۰۰ مگاوات در رتبه دوم مصرف برق در این استان جای دارند و البته نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش سه مگاواتی در این شهرستان ها هستیم.

وی گفت: شهرستان کهگیلویه با ۷۰ مگاوات برق مصرفی در رتبه سوم مصرف برق در این استان قرار گرفته که نسبت به مدت مشابه سال گذشته چهار مگاوات برق مصرفی افزایش داشته است.

پشت دار، میزان برق مصرفی در شهرستان بهمئی را ۳۲ مگاوات با افزایش یک مگاواتی نیز عنوان و یادآورشد: میزان مصرف برق در شهرستان های باشت و چرام به ترتیب ۳۲ و ۲۰ مگاوات بوده است.

مدیر امور دیسپاچینگ و فوریت های برق شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان مصرف برق در این شهرستان ها نیز به ترتیب از رشد ۲ و ۲ مگاواتی برخوردار است.

وی میزان مصرف برق در پیک بار روز هیجدهم تیرماه امسال در کشور را نیز ۵۴ هزار و ۹۹۲ مگاوات ذکر و تصریح کرد: میزان مصرف برق در کشور در این روز نسبت به مدت مشابه سال گذشته پنج و نیم درصد کاهش را نشان می دهد.

پشت دار از ۲۷۰ هزار مشترک برق در این استان خواست در تابستان امسال، برق مصرفی خود را مدیریت نموده تا شاهد قطع برق برنامه ریزی شده نباشیم.

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد یک شرکت در شهر یاسوج می باشد

   نظرات