ایستگاه قطار شهری به چناران رسید.

ایستگاه قطار شهری به چناران رسید.

به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، مهندس هادی بارویی با اعلام این خبر، گفت: بالاخره پس از پیگیریهای فراوان مجموعه مدیریت شهری با تعامل و همراهی سازنده سایر دستگاه‌های اداری مجوز ادامه خط متروی مشهد تا چناران از شورای عالی ترافیک کشور اخذ گردید.

وی افزود: بعد از صدور مجوز احداث خط متروی شهری از مشهد به گلبهار و دغدغه هایی که از این بابت برای مردم شریف شهر چناران بوجود آمد با ورود مجموعه شورا و شهرداری به این موضوع در کنار نماینده محترم و سرپرست وقت فرمانداری، پیگیری این موضوع از طریق مسئولین ارشد کشوری و استانی در دستور کار قرار گرفت.

شهردار چناران، خاطرنشان ساخت: خوشبختانه با تعامل خوبی که در این زمینه بین مسئولین محترم شهرستان شکل گرفت، موضوع ادامه مسیر خط مترو به شهر چناران در سال ۹۷ بصورت جدی و بعنوان یک اولویت مهم از طریق اعضای شورا و شهرداری به نمایندگی از مردم چناران طی جلسات مختلفی که در تهران و مرکز استان با مدیران و مجموعه های مرتبط با این موضوع مهم انجام شد، نتیجه داد و شاهد به ثمر نشستن آن در اولین ماه تابستان که با ایام ولادت آقا و مولایمان حضرت ثامن الحجج(ع)نیز تقارن یافته است، هستیم.

وی ادامه داد: لازم میدانم در کسب این دستاورد بزرگ از تعامل خوب نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی، استاندار معزز، سرپرست فرمانداری، مدیرعامل شرکت عمران گلبهار و همه مسئولینی که با یک نگاه مثبت در به نتیجه رساندن این پبگیریها ما را یاری کردند، صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم‌.


شهردار چناران با تبریک این موفقیت ارزنده به مردم شهرستان، ابراز امیدواری کرد تا در آینده نزدیک و با تخصیص اعتبارات لازم، شاهد اجرایی شدن و شروع بکار خط مترو مشهد به چناران باشیم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری چناران

منبع خبر

شهرداری چناران

شهرداری چناران یک شهرداری در شهر چناران می باشد

نظرات