پیشرفت 50 درصدی پروژه احداث بولوار کشاورز

پیشرفت 50 درصدی پروژه احداث بولوار کشاورز

پیشرفت 50 درصدی پروژه احداث بولوار کشاورز

شهردار منطقه 2 مشهد از پیشرفت 50 درصدی پروژه 10 میلیارد تومانی احداث بولوار کشاورز در حد فاصل خین عرب تا بولوار توس خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلال قربانی در حاشیه پاسخگویی مستقیم به تماس های شهروندان در مرکز ارتباطات مردمی 137 بیان کرد: در راستای دستور شهردار مشهد و همچنین براساس اعتقادی که داریم، پیگیری و پاسخگویی به درخواست های مردمی 137 را در اولویت کار خود قرار داده و به صورت ویژه ای پیگیری می نماییم.
وی افزود: بسیاری از موضوعاتی که شهروندان در تماس با 137 مطرح می نمایند با کمترین هزینه و وقت، توسط حوزه های مختلف شهرداری قابل انجام است اما در مقابل پاسخگویی به این پیام های مردمی، باعث افزایش رضایتمندی حداکثری شهروندان از مدیریت شهری می شود.
قربانی با اشاره به اینکه منطقه 2 مشهد با توجه به وسعت و جمعیت، دارای بیشترین تعداد پیام های مردمی 137 است، اذعان داشت: پاسخگویی و در صورت امکان، انجام این درخواست های شهروندان، از وظایف مدیریت شهری بوده که این فرآیند از طریق مرکز 137 در همکاری با سایر حوزه های شهرداری، به خوبی در حال انجام است.
وی درباره مهمترین اقدامات در دست انجام شهرداری این منطقه نیز گفت: علاوه بر احداث چند بوستان، که تا پایان سال جاری در این منطقه به بهره برداری می رسد، احداث پروژه 50 متری بولوار کشاورز حد فاصل خین عرب تا بولوار توس، در دستور کار قرار دارد.
شهردار منطقه 2 مشهد با اشاره به پیشرفت 50 درصدی این پروژه، ادامه داد: این پروژه که سال های متمادی متوقف مانده بود، سال گذشته با اختصاص اعتبار بیش از 10 میلیارد تومان، آغاز شد و طی چند ماه آینده، در سال جاری به بهره برداری می رسد که می تواند مشکلات ترافیکی زیادی را از آن محدوده رفع نماید.
احمد پورمفردی

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات