سومین جلسه شورای حفاظت منابع آب استان اردبیل در سال 98 برگزار شد

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل سومین جلسه شورای حفاظت منابع، مجاری و تاسیسات آبی استان اردبیل در سال 98 برگزار شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل در این جلسه گفت: تمامی دستگاههای مرتبط با موضوع آب باید با جدیت تمام نسبت به ترویج مدیریت صحیح مصرف آب اقدام لازم را بعمل آورند.

مهندس مسعود امامی یگانه تصریح کرد: برای حفاظت و حراست از منابع آبی هیچ تعارفی با هیچ شخصی نداریم و باید تمامی دستگاههای اجرایی به تکالیف اعلامی در بحث سازگاری با کم آبی عمل نمایند.

وی با اشاره به لزوم اخذ مجوز قانونی از مراجع ذیصلاح از جمله شرکت آب منطقه ای اردبیل برای انجام فعالیت های آبزی پروری اظهار داشت: پرورش دهندگان ماهی با هدایت اداره کل شیلات نسبت به اخذ مجوز قانونی برای فعالیت خود از شرکت آب منطقه ای اردبیل اقدام کنند تا حقی از سایر مردم ضایع نگردد.

مهندس امامی یگانه همچنین با اشاره به وضعیت نامناسب چاههای دارای اضافه برداشت در سطح استان تصریح کرد: شرکت توزیع نیروی برق باید با هماهنگی نیروهای انتظامی و قضایی استان با اینگونه موارد برخورد نماید.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به کمبود آب در برخی مناطق استان یادآور شد: شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی برای جلوگیری از بروز مشکلات در مناطقی که تنش آبی در آنها وجود دارد، برنامه های جامعی ارائه نماید.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات