برای صندلی‌های خاطرانگیز چهارباغ چاره‌اندیشی کنید

برای صندلی‌های خاطرانگیز چهارباغ چاره‌اندیشی کنید

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، فریده روشن در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد:  جناب آقای دکتر نوروزی شهردار کلانشهر اصفهان؛ چهارباغ به عنوان یک گذر فرهنگی در بردارنده تاریخ جمعی و بخشی از هویت اصفهان و شهروندان ساکن در آن است. مبادا در بازسازی و بازتعریف این گذر فرهنگی به گونه ای عمل شود که با یک اشتباه کوچک تمامی اقدامات ارزشمند و سازنده زیر سوال رود یا زیبایی آن در سایه فراموشی قرار بگیرد.
وی افزود: بر این اساس از آنجایی که مردم در روزهای گذشته به تعویض صندلی های خاطره انگیز چهارباغ واکنش منفی نشان داده اند شایسته است در این تصمیم تجدیدنظر شود و در انتخاب مبلمان شهری مناسب با تاریخ و هویت چهارباغ بیشتر اندیشیده شود.
رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: دیگر آنکه متاسفانه هم چنان نحوه اداره سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان تعیین تکلیف نشده و شایسته است در اسرع وقت مشخص شود که این سازمان هم چنان باید بر مبنای ماده ۸۴ قانون شهرداری اداره گردد یا براساس ماده ۵۴. چرا که ادامه این ابهام موجب سردرگمی و بروز اشکالات سیستمی خواهد شد.
روشن تاکید کرد: شهرداری اصفهان باید از طراحی میدانی پروژه ها همزمان با اجرا جلوگیری نماید و کار را به متخصصین و مشاوران حاذق بسپارد.
وی خاطرنشان کرد: در پایان بر تسریع در تعیین تکلیف پروژه تئاتر شهر، آمفی تئاتر پردیس هنر و پرداخت مطالبات مالی معوقه هنرمندان تاکید دارم.
لینک اصل خبر در سایت شورای شهر اصفهان

    منبع خبر

    شورای شهر اصفهان

    شورای شهر اصفهان یک شورای شهر در شهر اصفهان می باشد

      نظرات