ساماندهی دستفروشان با هدف ایجاد امنیت و آرامش برای شهروندان صورت می گیرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر کرج ، فریده بزنی بیرانوند در نطق پیش از دستور صد و شصت و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج، ضمن قدردانی از ساماندهی دستفروشان در مناطق ۱ و ۶، عنوان کرد: این مهم باید در تمامی مناطق محقق شود.

وی همچنین به ضرورت ساماندهی روزبازارها اشاره کرد و افزود: برخی روزبازارها در نیمه دوم سال شلوغ می شوند و از نظم ساماندهی خارج می شوند این در حالی است که در این وضعیت باید قیمت و کیفیت اقلام مورد استفاده شهروندان در این بازارها کنترل شود تا این شلوغی موجب کاهش کیفیت و افزایش قیمت اجناس و نارضایتی شهروندان نباشد.

ایمنی و رفاه کارگران خدمات شهر در فصل سرما فراهم شود

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه پوشاک کارگران خدمات شهر برای فصل سرما مناسب نیست، خواستار فراهم کردن لباس و دستکش مناسب برای این افراد شد.

وی ادامه داد: طبق بررسی های صورت گرفته، قیمت لباس برای خدمات شهر نسبت به قبل ۱۰ برابر شده است اما این موضوع نباید دلیلی باشد تا ایمنی کارگران به خطر بیفتد.

تدابیر لازم برای جلوگیری از روان شدن آبهای سطحی در زمستان اندیشیده شود

بزنی بیرانوند در ادامه به فرا رسیدن فصل سرما و شروع بارش برف و باران در این فصل اشاره کرد و افزود: از الان باید تدابیر لازم برای جلوگیری از روان شدن آبهای سطحی اندیشیده شود.

وی در پایان از مناطق ۱، ۶، ۸ و ۹ به منظور خدمات رسانی مناسب به مدارس قدردانی کرد.
لینک اصل خبر در سایت شورای شهر کرج

    منبع خبر

    شورای شهر کرج

    شورای شهر کرج یک شورای شهر در شهر کرج می باشد

      نظرات