اختصاص 26 میلیارد تومان اعتبار برای اتمام سد نعمت‌آباد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از اختصاص 26 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل و اتمام پروژه سد نعمت‌آباد این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان، مهندس منصور ستوده در جلسه بررسی  پروژهای شهرستان اسدآباد گفت: 26 میلیارد تومان اعتبار برای اتمام سد نعمت آباد اختصاص یافته و چند روز پیش تخصیص این اعتبار نیز ابلاغ شده است که امیدواریم با پیمانکار موجود و سایر پیمانکاران این پروژه را به بهره برداری برسانیم.

وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی 91 درصدی پروژه سد نعمت آباد گفت: این میزان اعتبار برای تکمیل پروژه کافی بوده و به طور قطع برای سال آینده پروژه سد نعمت آباد به افتتاح و بهره برداری خواهد رسید.

ستوده ادامه داد: دشت اسدآباد جزء دشت هایی است که افت منابع زیرزمینی دارد که عمده ترین مصرف کننده بخش کشاورزی است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: علیرغم کمبود منابع آب زیرزمینی در شهرستان سعی کردیم که آب مصارف گلخانه ها را که جزء سند راهبردی استان هستند تامین کنیم .

وی افزود: نصب کنتور های هوشمند از اولویت های ما است و خوشبختانه با همکاری تمامی دستگاه های ذیربط در شهرستان اسدآباد تاکنون تعداد 668 دستگاه کنتور هوشمند نصب شده است که اسدآباد پیشرو در این اقدام در بین شهرستانهای دیگر بوده است.

ستوده تاکید کرد: در بحث سیلاب سالجاری تشکر ویژه داریم از تمامی دستگاه ها که نهایت همکاری را با ما انجام دادند که بخوبی توانستیم با هدایت استاندار و فرمانداران محترم  و مدیریت بحران استان آنرا مهارکنیم.

وی گفت: خوشبختانه امسال مبلغ 7.5 میلیارد تومان اعتبار خسارت ناشی از سیل برای رودخانه هاو تاسیسات آبی استان مصوب شده است که مشاور این کار انتخاب شده است .

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان افزود: در خصوص تامین آب شرب شهری و روستایی شهرستان اسدآباد نیز هر موردی که از طرف آب وفاضلاب به ما معرفی شود سریعا" اقدامات صدور مجوز و بهره برداری را انجام خواهیم داد.

روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای همدان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای همدان

    شركت آب منطقه‌ای همدان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات