استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در مشارکت طرح آبرسانی به شهرهای بم و...

پنج شنبه 2 آبانماه جلسه ای با حضور مهندس رشیدی با موضوع مشارکت بخش خصوصی در طرح آبرسانی سد نساء به شهرهای بم و بروات، در محل فرمانداری شهر بم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، جلسه هماهنگی تسریع در روند اجرای خط انتقال آب سد نساء به شهرهای بم و بروات روز پنجشنبه دوم آبان با حضور حبیب‌ الله نیکزادی‌ پناه نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس، هادی شهسوارپور فرماندار بم، علی رشیدی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کرمان، مسعود فاضل مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم و جمعی دیگر از مسئولین محلی و استانی در محل دفتر فرماندار بم برگزار شد.

مهندس رشیدی در این جلسه ضمن اشاره به کمبود اعتبارات دولتی برای طرح‌ هایی از جمله طرح انتقال آب سد نساء به بم گفت: در صورت ورود بخش خصوصی و تأمین بخشی از هزینه‌ های این طرح، تا پایان خرداد سال 99، آب به بم و بروات و ارگ جدید خواهد رسید.
وی ادامه داد: ۳۷ کیلومتر لوله‌ گذاری در سالهای قبل انجام شده و ۱۶ کیلومتر از خط انتقال آب باقی مانده و این مقدار هزینه‌ ای که در حال حاضر برای آن برآورد شده ۲۸۰ میلیارد تومان است که در صورت ورود منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید به این پروژه و تزریق حداقل ۱۴۰ میلیارد تومان به آن، پروژه به اتمام می‌ رسد.
مدیرعامل آب منطقه ای کرمان، آب سد نساء بم را جزء بی‌ نظیرترین و با کیفیت ترین آب های ایران برشمرد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمان

    شركت آب منطقه‌ای كرمان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات