تشکیل سازمان مستقل عمران شورابیل

تشکیل سازمان مستقل عمران شورابیل

شهردار اردبیل از تشکیل سازمان مستقل عمران شورابیل خبر داد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) صدیف بدری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: برای استفاده از ظرفیت گردشگری شورابیل نیازمند تشکیل مدیریت مستقل در این مجموعه هستیم تا با جلب و جذب سرمایه‌گذار‌ها بتوانیم به نتایج مطلوب در عمران و آبادانی این منطقه توریستی و گردشگری دست یابیم.

این مسئول به تجربه موفق تشکیل چنین سازمان مستقل در استان آذربایجان شرقی اشاره کرد و بیان داشت: در بحث بین‌المللی کردن اردبیل نیز تلاش می‌کنیم تا با خواهر خواندگی شهری هم تراز با اردبیل بستر جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی را نیز در این شهر فراهم کنیم.

شهردار اردبیل از تدوین برنامه پنج ساله اردبیل ۹۵ خبر داد و افزود: ما نیازمند این برنامه‌ریزی به ویژه در سه مقطع کوتاه‌مدت، میان‌‌مدت و بلندمدت هستیم تا بر اساس برنامه‌ریزی‌ها حرکت و فعالیت خود را سازماندهی کنیم.

بدری خاطرنشان کرد: تا پایان امسال سعی داریم این برنامه مدون را برای اجرا از سال ۹۱ تقدیم شورا کنیم و در این برنامه‌ریزی تلاش می‌کنیم ملزومات کار، هدف‌گذاری‌های لازم و ابزار حرکت و رسیدن به هدف را مشخص و معین کنیم.

این مسئول ادامه داد: برای رسیدن به فضای مطلوب کاشت درخت، نهال و گل در سطح شهر و افزایش سرانه فضای سبز از ۶ متر‌مربع کنونی در این برنامه‌ریزی پنج ساله هدف‌گذاری‌های لازم را انجام می‌دهیم و باید سالانه برای رسیدن به آن تلاش کنیم.

شهردار اردبیل در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اردبیل لازمه جلب سرمایه‌گذاران را ایجاد فضای معقول و کسب سود مشروع اعلام کرد و بیان داشت: سرمایه‌گذار تا زمانی که از امنیت سرمایه‌گذاری خود و کسب سود و درآمد معقول و منطقی مطمئن نشود هرگز گام در این مسیر نمی‌گذارد.

این مسئول عنوان داشت: شهرداری و شورای شهر با احتساب چنین فضایی سعی می‌کند از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای سرمایه‌گذاری در عمران و آبادانی شهر استفاده کند تا در یک فضای مناسب منطقی و معقول این اتفاق بیفتد.

 

 

    نظرات