کاهش بار ترافیکی میدان شهید کاوه و بولوار پیروزی با افتتاح پروژه ...

کاهش بار ترافیکی میدان شهید کاوه و بولوار پیروزی با افتتاح پروژه ...

کاهش بار ترافیکی میدان شهید کاوه و بولوار پیروزی با افتتاح پروژه "ادامه بولوار خاقانی"

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد ضمن اشاره به افتتاح پروژه "ادامه بولوار خاقانی تا بولوار نماز" گفت: اجرای این پروژه بار ترافیکی میدان جمهوری، بولوار پیروزی و میدان شهید کاوه را کاهش خواهد داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در مراسم افتتاح "ادامه بولوار خاقانی تا بولوار نماز" که با حضور شهردارمشهد، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، معاونین شهردار و مدیران شهری و استانی برگزار شد، افزود: شهروندان ساکن این منطقه در مراجعاتی که داشتند در خصوص ناامنی این بولوار ابراز نگرانی می کردند و خواستار اجرای ادامه این بولوار بودند.
وی اضافه کرد: با توجه به درخواست شهروندان، تیرماه امسال با حضور شهردار مشهد از محل بازدید کردیم، سپس با توجه به وضعیت منطقه، درخواست شهروندان و موافقت شورای اسلامی شهر جهت تامین اعتبار آن پروژه "ادامه بولوار خاقانی تا بولوار نماز" در دستور کار قرارگرفت.
وی با بیان اینکه 120 روز برای اجرای این پروژه زمان در نظر گرفته شد، اظهارکرد: 25 روز از این زمان صرف توافق با آستان قدس برای تسهیل حریم بود، در واقع پروژه طی حدود 95 روز کار مفید اجرا و آماده بهره برداری شد.
کاظمی ادامه داد: ادامه بولوار خاقانی به بولوار نماز به طول 500 متر و دارای مسیر ویژه دوچرخه و عابر پیاده است که با هزینه 5 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است و با تکمیل پروژه "چپ گرد شهید ناصری" باعث کاهش ترافیک در میدان جمهوری، بولوار پیروزی و میدان شهید کاوه خواهد شد.

مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات