آغاز عملیات اجرایی یا بهره برداری هفتگی از پروژه های عمرانی/ احداث ...

آغاز عملیات اجرایی یا بهره برداری هفتگی از پروژه های عمرانی/ احداث ...

آغاز عملیات اجرایی یا بهره برداری هفتگی از پروژه های عمرانی/ احداث فضای سبز به مساحت 43 هکتار در اراضی غربی بولوار خاقانی و بولوار نماز

شهردار مشهد ضمن اشاره به اینکه پیش از این، قول آغاز یا افتتاح یک پروژه عمرانی در هر ماه را داده بودیم؛ گفت: مفتخرم که بگویم اکنون هر هفته یک پروژه عمرانی را افتتاح یا آغاز خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد رضا کلائی در مراسم افتتاح "ادامه بولوار خاقانی تا بولوار نماز" که با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، معاونان شهردار و مدیران شهری و استانی برگزار شد، افزود: در حال حاضر شاهد افتتاح یکی دیگر از پروژه های عمرانی هستیم که زودتر از زمان مقرر به بهره برداری رسیده است و امیدواریم در سایر پروژه ها نیز شاهد همین اتفاق باشیم.
وی اضافه کرد: یکی از موضوعاتی که در اجرای پروژه "ادامه بولوار خاقانی" برای ما اهمیت داشت، خواست شهروندان و ضرورت توسعه این منطقه بود، اما از این موضوع مهم تر آینده فضای سبز منطقه است که در نظر داریم در 43 هکتار از اراضی غرب بولوار خاقانی تا اراضی راه وشهرسازی در بولوار نماز کمربند سبز و پارک مجهز و کاملی را ایجاد کنیم.
وی با بیان اینکه از همکاری آستان قدس رضوی در اجرای این پروژه تشکر می کنیم، اظهارکرد: با همراهی و توافق آستان قدس رضوی در خصوص اراضی شاهد توسعه فضای سبز این منطقه و تکمیل شبکه انتقال جدا سازی آب شرب از آب خام خواهیم بود که 5 میلیون مترمکعب آب مورد نیاز آبیاری فضای سبز جنوب شهر را تامین خواهد کرد.
کلائی ادامه داد: در کنار افتتاح این پروژه به زودی شاهد افتتاح ایستگاه "الندشت" و به دنبال آن ایستگاه "کوهسنگی" خط دو قطار شهری مشهد نیز خواهیم بود.

مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات